تاپ ترین به روزرسانی های اینستاگرام در سال 2018 (قسمت دوم)

به روزرسانی های اینستاگرام

اینستاگرام از امکانات خرید جدید برای مشتریان استفاده می کند

بازاریابان در حال حاضر توانایی ایجاد پست های خرید و استوری خرید را دارند و این موضوع در حال تغییر نیست اما روش کاربران اینستاگرام برای ارتباط ا این پست ها تغییر کرده است.

قابل توجه ترین این تغییرات توانایی ذخیره کردن محصولات به مجموعه خرید آنهاست. به این ترتیب که گزینه دخیره کردن این پست ها و یا استوری ها فعال سازی شده است و می توانید آنها را ذخیره کنید تا هر زمانی که مایل به خرید بودید در دسترس باشد.

پیشنهاد نویسنده : ۱۰ اصل کسب و کار در اینستاگرام

اینستاگرام همچنین طراحی مجدد را برای صفحات کسب و کار تست می کند، به طوری که هنگامی که یک کاربر یک صفحه از نام تجاری را چک می کند، می توانند لیستی از محصولات قابل لمس را نشان دهند که کسب و کار فعال است. کاربران می توانند تمام محصولاتی را که کسب و کار دارند در دسترس داشته باشند و فهرست کنند، و احتمال پیدا کردن آنچه را که دنبال آن می گردند افزایش می دهد و فروش بیشتر می شود.

در این بخش به روزرسانی جدید برای بازاریابی ایجاد نشده است ولی تا همین جا هم خوب هست و استفاده از این ویژگی بازاریابان را قوی تر می کند. اگر شما کالاهای فیزیکی را فروختید و Instagram Shoppable را اجرا نکردید، یکبار تنظیم و اجرا کنید. با انجام این گزینه اطمینان حاصل کنید که از حداکثر قابلیت آن استفاده می کنید.

به یاد داشته باشید، 60 درصد از کاربران اینستاگرم یک محصول جدید را بر روی این پلت فرم کشف می کنند، پس این شانس خرید از شما هم می تواند باشد که اطمینان حاصل کنید آنرا از دست نمی دهید.

تمامی مواردی که تا به الان در این مقاله و مقاله قبل توضیح دادیم در دسترس همه افراد قرارداد. دو مورد دیگری که توضیح خواهیم داد در مرحله آزمایشه قراردارد و هنوز فراگیر نشده است.

فیس بوک بتا و تست اینستاگرام در آنالیتیکس

اینستاگرام دارای پلت فرم تجزیه و تحلیل بومی خود هست . فیس بوک در حال حاضر در نسخه بتای خود اینستاگرام را به آنالیتیکس خود اضافه کرده است. با استفاده از پلت فرم تحلیلی جدید، حساب های کسب و کار اینستاگرام عملا فراتر از معیارهایی مانند تعامل، کلیک و برآوردها می پردازند و به معیارهایی مانند میزان نگهداری و ارزشهای زندگی نگاه می کنند.

شما همچنین می توانید بخش مخاطبان را ایجاد کنید و ارزش صفحات آنها را ارزیابی کنید.

این ویژگی در حال حاضر در نسخه بتا تست در دسترس است، اما شما باید درخواست دسترسی کنید. شما ایتدا باید Facebook pixel را را ست کنید و بعد درخواست دسترسی کنید.

تبلیغ در صفحه بیزینس

ما در حال حاضر پست های حمایتی داریم که به ما اجازه می دهد تا سریعا پست های ارگانیک را در اینستاگرام ترویج نماییم تا بتوانند به راحتی از طریق آگهی کامل به مخاطبان گسترده تر برسند. اینستاگرام اخیرا تأیید کرد که در حال حاضر این قابلیت را آزمایش می کنند که به نمایه های کسب و کار اجازه می دهد که سریع داستان های آلی خود را برای رسیدن به حداکثر رسانایی افزایش دهند.

پیشنهاد نویسنده: سئو و شبکه های اجتماعی

آنها قادر خواهند بود از معیارهای هدفمند موجود در پست های پشتیبانی شده از Instagram استفاده کنند، بنابراین شما هنوز می توانید کنترل کنید که چه کسی این آگهی را مشاهده کند، هرچند که آنها می توانند کاربران را به طور خودکار به مخاطبان فعلی خود هدایت کنند. .

در پایان

در این موقع از سال میلادی در هرج و مرج تعطیلات، مهم ترین زمان برای به روز رسانی در همه ویژگی های بالقوه جدید و به روز رسانی اینستاگرام است تا شما بتوانید رقابت کنید و رقبای خود را از بین ببرید.

ویژگی قابیلت خرید را جدید بگیرید چراکه برای مشتریان فوق العاده ارزشمند است. با استفاده از سایر ویژگی های جدید برای برقراری تماس با مخاطبین خود در مکان ها و راه های مختلفی که ممکن است، استفاده کنید.

شما چی فکر میکنید؟ در مورد آخرین به روزرسانی های اینستاگرام چه احساسی دارید؟ کدام ویژگی ها برای شما بیشتر مورد تحسین قرار گرفته است؟ افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *