تبلیغات کلیکی در گوگل٬ عامل موثر در رشد تجارت

تبلیغات در گوگل یکی از بهترین روشهایی است که به کمک آن میتوانید خیلی سریع از بین میلیون ها رقیب تجاری خود در دسترس مخاطبان هدف قرار بگیرید. 

 

با تبلیغ در گوگل٬ نیازی نیست ماه ها صبر کنید تا سایت شما به صورت ارگانیک در صفحه اول گوگل یا رتبه بندی های بالا قرار بگیرد؛ بلکه یک روش سریع برای به دست آوردن مشتری و دیده شدن کسب و کار شما می باشد. با استفاده از تبلیغات در گوگل٬ می توانید لینک سایت خود را به صورت فوری در صفحه اول گوگل و در معرض نمایش افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند قرار دهید. گوگل ادز محصولی است که می توانید از آن برای ارتقاء شغل خود، کمک به فروش محصولات یا خدمات، افزایش آگاهی و افزایش ترافیک وب سایت خود استفاده کنید.

 

خدمات تبلیغات در گوگل

Google Ads

تبلیغات در گوگل یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید برای گسترش دسترسی خود بین میلیون ها شریک تجاری خود داشته باشید.

 

نیازی نیست تا زمان قرارگرفتن سایت خود به صورت ارگانیک در در صفحات اول گوگل و رتبه بندی های اولیه گوگل برای به دست آوردن مشتری و دیده شدن کسب و کار خود صبر کنید با استفاده از تبلیغات در گوگل می توانید سایت خود را در صفحه اول گوگل و در برابر جست و جوی افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند خیلی فوری قرار دهید. گوگل ادز محصولی است که می توانید از آن برای ارتقاء شغل خود، کمک به فروش محصولات یا خدمات، افزایش آگاهی و افزایش ترافیک به وب سایت خود استفاده کنید.

 
شانار؛
پارتنر رسمی گوگل

شرکت شانار تجربه ای چندین ساله در ارائه خدمات گوگل ادز دارد و به یکی از بهترین ها در این حوزه و همچنین پارتنر رسمی گوگل تبدیل شده است. برای صحت پارتنر بودن یک مجموعه با گوگل٬ باید با وی پی ان بر روی نشان پارتنری موجود در سایت ها کلیک کنید. تنها در صورتی که به صفحه گوگل پارتنر هدایت شدید و مشخصات آن شرکت را در صفحه رسمی گوگل پارتنر مشاهده نمودید٬ میتوانید از اعتبار شرکت مربوطه اطمینان حاصل فرمایید. 

شانار، پارتنر رسمی گوگل

 برای صحت گوگل پارتنر بودن یک مجموعه به دلیل فیلتر‌ بودن حتما با وی ‌پی ان بر روی نشانه پارتنری موجود در سایت ها کلیک کرده و‌ تنها در صورتی که به صفحه گوگل پارتنر هدایت شده و مشخصات شرکت شانار را در صفحه رسمی گوگل پارتنر مشاهده نمودید از اعتبار شرکت مربوطه اطمینان حاصل فرمایید.

امکانات فعال سازی تبلیغ در گوگل با شانار

پکیج های ما در مجموعه شامل مجموعه ای از خدمات تبلیغاتی است. نمایش سایت شما در موتور جستجوی گوگل٬ تنها یکی از روش های تبلیغات در گوگل است. ما میتوانیم تمامی پکیج های گوگل ادز را برای شما فراهم کنیم که در زیر لیستی از این خدمات به اختصار آورده شده است. اگر خدماتی که مد نظر شما هست در این لیست آورده نشده است٬ میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فعال سازی آگهی در گوگل فارسی
امکان نمایش آگهی در وبسایت های طرف قرارداد گوگل
ارسال انواع گزارشات طبق درخواست کارفرما
امکان تعیین کردن بودجه روزانه تبلیغات
ارائه انواع سرویس های تبلیغاتی گوگل
امکان تعیین کردن کشور، شهر نمایش آگهی

امکانات فعال سازی تبلیغات در گوگل با شانار

فعال سازی آگهی در گوگل فارسی
امکان نمایش آگهی در وبسایت های طرف قرارداد گوگل
ارسال انواع گزارشات طبق درخواست کارفرما
امکان تعیین کردن بودجه روزانه تبلیغات
ارائه انواع سرویس های تبلیغاتی گوگل
امکان تعیین کردن کشور، شهر نمایش آگهی

پکیج های ما شامل مجموعه ای از خدمات تبلیغاتی است و نمایش سایت شما در موتور جستجوی گوگل٬ تنها یکی از روش های تبلیغات در گوگل است. ما در شانار میتوانیم تمامی پکیج های تبلیغات گوگل را فراهم کنیم که در زیر لیستی از این خدمات به اختصار آورده شده است. اگر خدماتی که مد نظر شما هست در این لیست آورده نشده است٬ میتوانید با کارشناسان ما در شانار تماس بگیرید.

تعرفه شارژ همراه با مدیریت اکانت گوگل

آخرین بروزرسانی: شنبه ۲۵ فروردین - ساعت 14:35

جهت مشاوره رایگان با شماره روبرو تماس بگیرید      02188779806

مشاهده تمام تعرفه ها

تعرفه شارژ همراه با مدیریت اکانت گوگل

آخرین بروزرسانی: شنبه ۲۵ فروردین - ساعت 14:35

جهت مشاوره رایگان با شماره روبرو تماس بگیرید

 02188779806

مشاهده تمام تعرفه ها

انواع خدمات و سرویس های تبلیغاتی گوگل

انواع سرویس های تبلیغاتی گوگل

گوگل دارای موارد تبلیغاتی متعددی می باشد که برای هریک از آنها در بخش بلاگ سایت مقالات تهیه و تولید شده است.

ویدیویی

در صورتی که محتوای ویدئویی دارید٬ می توانید در گوگل و یا در یوتیوب آن را به اشتراک بگذارید و دیده شوید.

فروشگاهی

در این کمپین امکان فروش محصولات به صورت مستقیم از طرف گوگل فراهم شده است؛ ولی برای بسیاری از کشورها این امکان در دسترس نمی باشد.

ویدیویی

در صورتی که ویدئو دارید می توانید در گوگل و یا در یوتیوب ویدئو خود را به اشتراک بگذارید و دیده شوید

فروشگاهی

در این کمپین امکان فروش محصولات به صورت مستقیم از طرف گوگل فراهم شده است ولی برای بسیاری از کشورها این امکان در دسترس نمی باشد.

نمایش شبکه

در این کمپین تبلیغاتی٬ آگهی به صورت بنری در وب سایت های طرف قرارداد گوگل نمایش می گیرد.

جستجو

رایج ترین نوع در تبلیغ در گوگل می باشد و مستقیما در صفحه اول گوگل آگهی نمایش داده می شود.

نمایش شبکه

در این کمپین آگهی به صورت بنری در وب سایت های طرف قرارداد گوگل نمایش می گیرد.

جستجو

رایج ترین نوع در تبلیغات می باشد و مستقیما در صفحه اول گوگل آگهی نمایش داده می شود.

یونیورسال

با توجه به تنظیمات موجود در کمپین یونیورسال می توانید برای اپلیکیشن خود تعداد نصب و یا بازدید کننده اضافه کنید.

هوشمند

از این کمپین می توانید برای زمانی که هدفمند می خواهید در سطح گوگل برای جستجو و یا شبکه نمایش وب سایت های طرف قرارداد گوگل استفاده کنید بهره مند شوید.

یونیورسال

کمپین نصب اپلیکیشن که با توجه به تنظیمات موجود در این کمپین می توانید برای اپلیکیشن خود نصب و یا بازدید کننده اضافه کنید.

هوشمند

از این کمپین می توانید برای زمانی که هدفمند می خواهید در سطح گوگل برای جستجو و یا شبکه نمایش وب سایت های طرف قرارداد گوگل استفاده کنید بهره مند شوید.

محلی

زمانی که محل آگهی شما در نقطه خاص در یک محل و شهر مشخص قرار دارد و شما فقط همان نقطه را در نظر دارید می توانید از این کمپین استفاده کنید که برای کشور ایران در دسترس نمی باشد.

دیسکاوری

این کمپین همزمان برای فعال کردن آگهی در جی میل، یوتیوب و سایت های طرف قرارداد گوگل کاربرد دارد که بسته به هدف خود می توانید یکی از موارد یا هرسه را همزمان فعال کنید.

محلی

زمانی که محل آگهی شما در نقطه خاص در یک محل و شهر مشخص قرار دارد و شما فقط همان نقطه را در نظر دارید٬ می توانید از این کمپین استفاده کنید که برای کشور ایران در دسترس نمی باشد.

دیسکاوری

این کمپین همزمان برای فعال کردن آگهی در جی میل، یوتیوب و سایت های طرف قرارداد گوگل کاربرد دارد که بسته به هدف خود می توانید یکی از موارد یا هر سه را همزمان فعال کنید.

چگونه با تبلیغات گوگل ادز در صدر گوگل باشیم؟

برای اینکه در صدر گوگل باشید نیاز به یک کردیت کارت که بتوانید با گوگل تبادل مالی داشته باشید دارید که به واسطه تحریم های کشور ایران واحد ارزی ایران قابل قبول برای فعالیت نمی باشد.
بنابراین نیاز به یک شرکت یا شخص دارید که بتواند به واسطه شرک تجاری در خارج از کشور این امکان را در ایران فراهم کرده باشد.

tablighat-google-1
چگونه با تبلیغات گوگل ادز در صدر گوگل باشیم؟

برای اینکه در صدر گوگل باشید نیاز به یک کردیت کارت که بتوانید با گوگل تبادل مالی داشته باشید دارید که به واسطه تحریم های کشور ایران واحد ارزی ایران قابل قبول برای فعالیت نمی باشد.
بنابراین نیاز به یک شرکت یا شخص دارید که بتواند به واسطه شرکای تجاری در خارج از کشور این امکان را در ایران فراهم کرده باشد.

tablighat-google-1

قوانین آگهی تبلیغات در گوگل

برای فعالیت در گوگل بسیاری از قوانین و مقررات را باید در نظر بگیرید که دچار مشکل نشوید. به عنوان مثال قوانین کپی رایت، استفاده نکردن از کلمات دارویی، سایت های شرطبندی، استفاده همزمان از یک محتوا بر روی چند دامنه، لینک دانلود نرم افزارهای غیراورجینال و بسیاری موارد دیگر که حتما با کارشناسان شرکت در رابطه با قوانین و مقررات گوگل و بررسی وب سایت خود پیش از راه اندازی کمپین گوگل ادز مشاوره داشته باشید.

قوانین آگهی تبلیغات در گوگل

برای فعالیت در گوگل بسیاری از قوانین و مقررات را باید در نظر بگیرید که دچار مشکل نشوید. به عنوان مثال٬ قوانین کپی رایت، استفاده نکردن از کلمات دارویی، استفاده همزمان از یک محتوا بر روی چند دامنه، لینک دانلود نرم افزارهای غیر اورجینال و بسیاری موارد دیگر. بنابراین٬ پیشنهاد میکنیم حتما با کارشناسان ما در رابطه با قوانین و مقررات گوگل و بررسی وب سایت خود پیش از راه اندازی کمپین گوگل ادز مشاوره داشته باشید.

تبلیغات در گوگل

در گوگل ادز پس از ساخت اکانت و تائید گوگل در کمتر از ۱ ساعت می توانید در صفحه اول گوگل و بالاتر از سایر نفرات قرار بگیرید ولی این امکان تا زمانی باقیست که شما به گوگل هزینه پرداخت می کنید و اگر هزینه شما تمام شود.، آگهی به صورت اتوماتیک حذف می شود

سئو

فرایند سئو حداقل ۶ ماه زمان میبرد ولی پس از آنکه موارد مورد نظر گوگل را روی سایت پیاده سازی کنید و در اصطلاح الگوریتم گوگل را رعایت کنید به صورت دائمی می توانید یکی از ۱۰ جایگاه صفحه اول گوگل را داشته باشید

تبلیغات در گوگل

در گوگل ادز پس از ساخت اکانت و تایید گوگل در کمتر از ۱ ساعت می توانید در صفحه اول گوگل و بالاتر از سایر رقبای خود قرار بگیرید. ولی این امکان تا زمانی باقیست که شما به گوگل هزینه پرداخت می کنید و اگر هزینه شما تمام شود.، آگهی به صورت اتوماتیک حذف می شود.

سئو

فرایند سئو حداقل ۶ ماه زمان میبرد ولی پس از آنکه موارد مورد نظر گوگل را روی سایت پیاده سازی کنید و در اصطلاح الگوریتم گوگل را رعایت کنید به صورت دائمی می توانید یکی از ۱۰ جایگاه صفحه اول گوگل را داشته باشید.

سوالات متداول

به دلیل تغییرات در الگوریتم های گوگل امکان درج آگهی با دامنه ir. در حال حاضر امکان پذیر نیست

تفاوت سرویس های شانار بر روی کیفیت سرویس و پشتیبانی نمی باشد. تمامی سرویس ها از پشتیبانی یکسان برخوردار هستند و تنها تفاوت بر روی تخفیفات سرویس های بالاتر می باشد. و همچنین به دلیل داشتن اعتبار بیشتر بازه زمانی طولانی تر خواهد بود.

کلیه اکانت های شانار به صورت اختصاصی باز می شود و امکان دسترسی مستقیم گوگل بر روی تمام سرویس ها میسر می باشد.

به دلیل این که حساب ارزی و پارتنر بین المللی شرکت شانار در کشورهای ترکیه و مالزی می باشد با این واحد ارزی مشغول به فعالیت هستیم.

نمایش آگهی با توجه به تحریم های صورت گرفته برای کشور ایران امکان پذیر نمی باشد

خیر. شما در تعداد انتخاب کلمات کلیدی هیچ محدودیتی ندارید ولی کارشناسان ما باتوجه به بیزینس شما و تحلیل بازار رقابتی شما کلمات مناسب به شما پیشنهاد می دهند.

گوگل پارامترهای زیادی را در قیمت گذاری کلمات کلیدی در نظر می گیرد مانند فارسی یا انگلیسی بودن کلمه، بازار رقابتی، بهینه بودن وب سایت (به طور میانگین بر اساس اعلام گوگل کمترین هزینه پرداختی هر کلیک معادل ۱ سنت آمریکا می باشد)

با توجه به نوع کسب و کار شما و رقابتی که روی کلمات کلیدی می باشد و باتوجه به میزان بهینه بودن لندینگ پیج که برای تبلیغات انتخاب می شود و خواست شما برای قرار گرفتن در جایگاه بالاتر هزینه ها متفاوت هست.

تبلیغ در گوگل علی رغم برخی ادعاها نمی تواند به بهبود سئو شما کمک کند صرفا می تواند به افزایش آمار مخاطبان شما و کمک در انتخاب کلمات کلیدی مفیدتر و کاربر پسندتر سایت کمک کند

در کمتر از یک ساعت کارشناسان ما می توانند تبلیغات شما را در صفحه یک گوگل فعال کنند اما با توجه به سختگیری های اخیر گوگل ممکن است این میزان تا ۲۴ ساعت یا چند روز به طول بی انجامد

سوالات متداول

به دلیل تغییرات در الگوریتم های گوگل امکان درج آگهی با دامنه ir. در حال حاضر امکان پذیر نیست

تفاوت سرویس های شانار بر روی کیفیت سرویس و پشتیبانی نمی باشد. تمامی سرویس ها از پشتیبانی یکسان برخوردار هستند و تنها تفاوت بر روی تخفیفات سرویس های بالاتر می باشد. و همچنین به دلیل داشتن اعتبار بیشتر بازه زمانی طولانی تر خواهد بود.

کلیه اکانت های شانار به صورت اختصاصی باز می شود و امکان دسترسی مستقیم گوگل بر روی تمام سرویس ها میسر می باشد.

به دلیل این که حساب ارزی و پارتنر بین المللی شرکت شانار در کشورهای ترکیه و مالزی می باشد با این واحد ارزی مشغول به فعالیت هستیم.

نمایش آگهی با توجه به تحریم های صورت گرفته برای کشور ایران امکان پذیر نمی باشد

خیر. شما در تعداد انتخاب کلمات کلیدی هیچ محدودیتی ندارید ولی کارشناسان ما باتوجه به بیزینس شما و تحلیل بازار رقابتی شما کلمات مناسب به شما پیشنهاد می دهند.

گوگل پارامترهای زیادی را در قیمت گذاری کلمات کلیدی در نظر می گیرد مانند فارسی یا انگلیسی بودن کلمه، بازار رقابتی، بهینه بودن وب سایت (به طور میانگین بر اساس اعلام گوگل کمترین هزینه پرداختی هر کلیک معادل ۱ سنت آمریکا می باشد)

با توجه به نوع کسب و کار شما و رقابتی که روی کلمات کلیدی می باشد و باتوجه به میزان بهینه بودن لندینگ پیج که برای تبلیغات انتخاب می شود و خواست شما برای قرار گرفتن در جایگاه بالاتر هزینه ها متفاوت هست.

تبلیغ در گوگل علی رغم برخی ادعاها نمی تواند به بهبود سئو شما کمک کند صرفا می تواند به افزایش آمار مخاطبان شما و کمک در انتخاب کلمات کلیدی مفیدتر و کاربر پسندتر سایت کمک کند

در کمتر از یک ساعت کارشناسان ما می توانند تبلیغات شما را در صفحه یک گوگل فعال کنند اما با توجه به سختگیری های اخیر گوگل ممکن است این میزان تا ۲۴ ساعت یا چند روز به طول بی انجامد

مقالات مرتبط
مقالات مرتبط