تبلیغ در گوگل برای باربری ها و گوگل ادوردز برای آن ها

تبلیغ در گوگل باربری

آیا به تبلیغ در گوگل د گوگل ادوردز برای شرکت حمل و نقل و باربری خود فکر می کنید؟ یا به دنبال راهی برای کاهش هزینه تبلیغات خود هستید؟ آیا نمی دانید تبلیغات فیس بوک، اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی به سودآوری بیشتر شما کمک می کند یا تبلیغات  در گوگل؟ 

در این پست مزایای تبلیغ در  Google Ads را برای بازاریابی شرکت های باربری بررسی می کنیم. 

چرا باید تبلیغ در گوگل برای باربری ها انجام شود؟

Google Ads  به باربری ها امکان می دهد از مزایای تبلیغات آنلاین استفاده کنند و کسب و کار خود را به افراد مناسب، در مکان مناسب و در زمان مناسب نشان دهند. تبلیغ در گوگل  چندین مزیت برای شرکت های باربری دارد که در ادامه مهمترین آنها را بیان می کنیم:

1. تبلیغات هدفمند، دسترسی به مشتریان بازار هدف را راحت تر می کند

گوگل ادز روش های مختلفی را برای نمایش تبلیغ و آگهی باربری ها به صورت هدفمند ارائه می دهد که شامل انتخاب کلمات کلیدی هدفمند، تعیین موقعیت مکانی و زبان تبلیغات، روزها، زمان ها و دفعات تکرار تبلیغات می شود.

با انتخاب دقیق این داده ها، باربری ها می توانند تبلیغات خود را فقط به افرادی که به خدمات آنها نیاز دارند، نشان دهند و در نتیجه تعداد مشتریان واقعی که برای دریافت خدمات به وب سایت آنها مراجعه کرده یا با شرکت حمل و نقل شان تماس می گیرند را افزایش دهند.

2. کنترل هزینه ها برای تبلیغ در گوگل، مدیریت بودجه بازاریابی را امکان پذیر می کند

Google Ads به شما امکان کنترل نحوه هزینه کردن پول تان را می دهد. برای انتشار آگهی شرکت باربری خود می توانید انتخاب کنید که چقدر در ماه، در روز و برای هر تبلیغ هزینه می کنید. شما فقط زمانی هزینه ای به گوگل پرداخت می کنید که شخصی روی تبلیغ شما کلیک کند.

3. در گوگل ادوردز می توانید میزان موفقیت تبلیغات شرکت باربری خود را بسنجید

زمانی که تبلیغ شرکت باربری شما در  Google Adsمنتشر می شود، اگر شخصی روی آگهی تان کلیک کند، متوجه خواهید شد. همچنین می توانید تعداد افرادی را که روی تبلیغ شما کلیک کرده و خدمات آنلاین شما را سفارش دادند یا برای ثبت سفارش، تلفنی تماس گرفتند را نیز پیگیری کنید.

این مطلب را هم مطالعه کنید: تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی

به این ترتیب، متوجه خواهید شد که کدام کمپین بیشترین بازخورد را داشته و بهتر است در آینده روی آن سرمایه گذاری کنید. 

تبلیغ در گوگل برای شرکت باربری

4. مدیریت تبلیغ در گوگل برای باربری ها به راحتی انجام می شود

Google Ads  ابزارهایی را برای مدیریت و نظارت بر کمپین های تبلیغاتی به شما ارائه می دهد.

از این ابزارها می‌توانید برای مدیریت، ویرایش و مشاهده تمام کمپین های تبلیغاتی به طور همزمان، استفاده کرده و هر نوع تغییری را به راحتی در تبلیغات خود اعمال کرده یا آنها را حذف کنید.

گوگل ادوردز برای باربری ها چگونه انجام میشود؟

تبلیغات از طریق گوگل یک راه فوق العاده برای افزایش بازدید سایت یا سودآوری شرکت های باربری است. البته برای اینکه به نتیجه مطلوب برسید باید تبلیغات PPC خود را به درستی راه اندازی کنید.

هنگام راه‌اندازی یک کمپین PPC در  تبلیغات گوگل ، ابتدا باید فهرستی از  کلمات کلیدی دم بلند را تهیه کرده و برای آنها پیشنهاد بدهید. سپس بهتر است کلمات کلیدی منفی را فهرست کنید.

کلمات کلیدی دم بلند به گوگل می گویند که برای کدام جستجوها تبلیغات باربری شما را نشان دهد، درحالیکه کلمات کلیدی منفی مشخص می کنند که کجا تبلیغات شما را نمایش ندهد.

در مرحله بعد باید  مخاطبان سفارشی ایجاد کنید. ، Google Ads ویژگی به نام مخاطبان سفارشی دارد که در آن می‌توانید ویژگی‌های خاصی را که می‌خواهید کاربران هدف شما داشته باشند، انتخاب کنید.

برخی از این مشخصات عبارتند از:

سن

جنسیت

شغل

موقعیت جغرافیایی

زبان

و غیره!

هر تبلیغ PPC در گوگل برای باربری ها، دارای دو جزء است: خود آگهی و  صفحه فرود. هرچند جذاب کردن تبلیغات بسیار مهم است، اما نباید اهمیت صفحه فرود را نیز دست کم بگیرید. 

صفحه فرود علاوه بر طراحی مخاطب پسند باید فراخوان برای اقدام (CTA) مناسبی داشته باشد که کاربران روی آن کلیک کرده و خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهند.

در نهایت باید بودجه تبلیغ در گوگل را برای کمپین خود مشخص کنید که معمولا هزینه ای است که به ازای هر کلیک از اعتبار حساب شما کم می شود.

آیا میتوان کلیک های فیک را کنترل کرد؟

همانطور که گفتیم در تبلیغات کلیکی گوگل فقط زمانی از اعتبار شما کم می شود که مخاطب روی تبلیغات تان کلیک کند.

بنابراین، کلیک های فیک، می توانند هزینه قابل توجهی را به باربری ها تحمیل کند که نتیجه مثبتی برای آنها ندارد.

شما نمی توانید به طور کامل خطر کلیک فیک را از بین ببرید. با این حال، می توانید با تکنیک های مختلفی احتمال اینکه بودجه تبلیغاتی شما با این کلیک ها از بین برود را کاهش دهید. از جمله:

1. اعتبار حساب تان را در شروع تبلیغات در کوگل ادز محدود کنید

با محدود کردن اعتبار حساب تان می توانید در مدت محدودی کلیک های روی تبلغ خود را پیگیری کنید و ریسک مالی خود را کاهش دهید. اگر تعداد کلیک های مجاز به سرعت تمام شد اما بازخورد قابل توجهی دریافت نکردید متوجه خواهید شد که کلیک فیک روی آگهی شما بالا است و باید فکری به حال آن بکنید.

2. با استفاده از نرم افزارهای مناسب گزارشی از کلیک های فیک دریافت کنید 

نرم افزارهایی مانند  ClickForensics گزارش‌های رایگان از ردیابی کلیکی را ارائه می‌کنند که جزئیات تعداد کلیک‌هایی که بر روی تبلیغات شما از رقبا و سایر منابع رایج کلاهبرداری می‌آیند را نشان می‌دهد.

 ClickTracks و Clicks2Customers نیز دو سرویس برتر هستند که گزارش‌های جستجو را ارائه می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا هر وب‌سایتی که بازدیدکنندگان مشکوکی را به سایت شما هدایت می‌کند، شناسایی کنید. 

3. روند موفقیت کمپین های تبلیغاتی خود را ردیابی کنید

شما نمی توانید بدون نظارت بر کمپین های تبلیغ در گوگل، آنها را مدیریت کنید. گوگل با استفاده از برنامه AdWords خود دو ابزار را در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد که عملکرد کمپین و عملکرد حساب را ارزیابی می کند، این دو ابزار به شما امکان می‌دهد تعداد و درصد کلیک‌هایی را که Google به‌عنوان کلیک های نامعتبر طبقه‌بندی کرده، مشاهده کنید.

مزایای تبلیغات در گوگل برای باربری ها

· می توانید تبلیغات هدفمند را فقط در موقعیت های جغرافیایی که خدمات باربری ارائه میدهند، نشان دهید

· می توانید تبلیغات را در Google Maps نشان دهید

· می توانید تعداد کلیک ها را ردیابی کرده و کمپین تبلیغ در گوگل را بهینه کنید تا سود بیشتری بدست آورید.

جمع بندی

ارتقاء و بهینه سازی تبلیغ در گوگل برای باربری ها به میزان قابل توجهی اثربخشی کمپین های تبلیغاتی را افزایش می دهد، به همین علت بهتر است تبلیغات در گوگل ادوردز را به کارشناسان حرفه ای شانار گروپ بسپارید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *