۱۰ اصل کسب و کار در اینستاگرام

کسب و کار در اینستاگرام

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام به یکی از ابزارهای مهم و ضروری جهت معرفی کسب و کارها به دنیا و جذب مشتری و مخاطب هدفمند تبدیل شده است.

تعداد کاربران اینستاگرام روز به روز و به سرعت در حال افزایش است از این رو استفاده موثر از این شبکه اجتماعی به منظور برندسازی و ارائه محصولات و خدمات به یک معقوله مهم در دنیای امروز تبدیل شده است.

ما در این مقاله قصد داریم ۱۰ اصل مهم برای داشتن یک حساب کاربری موفق آن هم در کسب و کارهای مختلف بیان کنیم.

۱. هویت صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام شما باید مرتبط با کسب و کار در اینستاگرام باشد و سعی کنید تا حد امکان از بارگذاری عکس های شخصی و نامرتبط پرهیز کنید. این مهم یکی از اصول اساسی برای داشتن حساب کاربری موفق در اینستاگرام می باشد.

۲. قبل از ساخت حساب کاربری هدف خود را تعریف و مشخص کنید و به سئوالاتی از قبیل زیر پاسخ دهید:

چه انتظاراتی از حساب کاربری اینستاگرام خود دارید؟ برند سازی یا فروش؟

اصول کسب و کار در اینستاگرام
۳. حتما به کمک تنظیمات اینستاگرام هر عکسی که در صفحه خود بارگذاری کردید را در سایر صفحات و شبکه های اجتماعی نیز بارگذاری کنید و به اشتراک بگذارید.

۴. وضوح تصاویر و کیفیت تولید محتوا شما باید خوب باشد. علاوه بر آن سعی کنید از یک theme خاص و لوگو کسب و کارتان برای تصاویر خود استفاده کنید.

۵. علاوه بر اشتراک گذاری تصاویر و محتوا در شبکه های اجتماعی خود، آن ها را در وبلاگتان نیز بارگذاری کنید.

۶. برای پست های مهم خود می توانید از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید تا پست شما برای میلیون ها کاربر نمایش داده شود. این قابلیت اینستاگرام به شما کمک می کند تا بیشتر دیده شوید و در نتیجه منجر به برندسازی شما و ارائه و فروش محصولات و خدماتتان شود.

۷. کمپین های تبلیغاتی خلق کنید و کاربران خود را درگیر کنید.

۸. تصاویری که کاربران از محصولات و خدمات شما بارگذاری کردند و یا مطالب مفیدی راجب کسب و کار در اینستاگرام شما نوشته اند را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

۹. مسابقات به همراه جوایز برگزار کنید.

۱۰. از محیط کسب و کار خود فیلم و تصویر تهیه و آن ها را به منظور اعتمادسازی به اشتراک بگذارید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *