سئو سایت های شرکتی و تاثیر آن بر افزایش فروش یا خدمات شرکت

سئو سایت های شرکتی

بسیاری از شرکت ها و سایت هایی که قصد راه اندازی سایت دارند و یا از قبل سایت خود را طراحی کرده اند اما می خواهند بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کرده و به اصطلاح تعداد کلیک های آن را افزایش دهند به خدمات سئو سایت های شرکتی نیاز دارند.

برای موفقیت یک سایت شرکتی و بهینه سازی آن، آشنایی با اصول سئو، کارهایی که برای SEO یک سایت انجام می شود، دلایل انجام سئو و همچنین تاثیر مشاوره هایی که سئوکاران به کسب و کارهای مختلف در فضای مجازی می دهند، می تواند بسیار مهم باشد. 

به دلیل اهمیت همین موارد است که این مقاله را آماده کرده و در خلال آن در خصوص پاسخ های همین موارد توضیحاتی را ارائه کرده ایم. 

نیاز شرکت های بزرگ و کوچک به سئو سایت

دلایل انجام سئو سایت شرکتی چیست؟ چرا این کار می تواند اهمیت زیادی داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اگر مسئول سایت بدون سئو کردن سایت بخواهد آن را مدیریت کند، مسلما پیشرفت زیادی حاصل نخواهد شد و نتیجه مناسبی را به دست نخواهد آورد. 

دلایل اهمیت سئو می تواند شامل موارد مختلفی شود که در ادامه سعی می کنیم تا به این موارد بپردازیم و شما را هرچه بهتر و بیشتر با آن ها آشنا کنیم. 

دلیل نیاز شرکت های بزرگ و کوچک به سئو سایت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد: 

  • ارتقا رنک و رتبه سایت شرکتی در گوگل

زمانی که به عنوان یک فرد عادی، موضوعی را سرچ می کنید، متوجه می شوید که سایت های مختلفی در مورد آن کلمه کلیدی صحبت کرده اند و مقالات گوناگونی را نیز ارائه داده اند. غالبا چندین صفحه مختلف و ده ها یا حتی صدها سایت گوناگون وجود دارد که می توانید برای کسب اطلاعات مورد نیاز خودتان، به آن ها مراجعه کنید. اما در این بین شما سایتی را انتخاب می کنید که جزو 5 رتبه اول گوگل باشد. این موضوع می تواند دلایل مختلفی برای افراد داشته باشد اما در نهایت سبب می شود که همگی افراد نهایتا چندین سایتی که در صفحه اول وجود دارند را باز کنند. به همین دلیل است که باید سئو سایت های شرکتی را انجام دهید و سعی کنید تا جایگاه سایت خودتان را به صفحه اول گوگل بیاورید. 

  • بازدید بیشتر سایت شرکتی

مورد بعدی در خصوص افزایش میزان بازدیدی است که از سایت انجام می شود. هر قدر میزان بازدید از سایت شرکتی بالاتر رود، بازدید از خدماتی که ارائه می دهید نیز به مراتب بیشتر شده و در نهایت به رونق و افزایش فروش منجر خواهد شد.

یکی از بهترین روش ها برای افزایش بازدید سایت شرکتی، تبلیغ در گوگل است.

  • پیشی گرفتن از رقبا

در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت باشید، مسلما رقبای بزرگ و کوچک بسیار زیادی دارید. برای پیشی گرفتن از بسیاری از این رقیبان شاید نیاز به تلاش زیادی نداشته باشید، اما برخی از آن ها هستند که بسیار شناخته شده بوده و اگر بخواهید بهتر از آن ها به نظر برسید لازم است تا تلاش مضاعفی داشته باشید. یکی از تلاش هایی که در بستر اینترنت می تواند به شما کمک کند، مجموعه فعالیت های سئو اصولی و بهینه سازی سایت است که می تواند سایت شرکتی شما را بالاتر از رقبا در نتایج جستجو نمایش دهد. 

اهمیت سئو برای سایت های شرکتی

در حال حاضر بیش از حدود 80 درصد سایت های شرکتی در پی جذب مشتری برای فروش بیشتر محصولات یا خدماتشان هستند. مسلما استفاده از انواع مشاوره SEO می تواند برای این سایت ها اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و می تواند به ننایج زیر منجر شود:

  • افزایش میزان بازدید سایت

اولین مورد در خصوص افزایش میزان بازدید است. زمانی که بهینه سازی و سئو سایت را انجام می دهید، متوجه می شوید که میزان بازدیدی که از گوگل و تبلیغات در گوگل می گیرید نیز بیشتر می شود. همین افزایش میزان بازدید می تواند نتایج بسیار بهتری را برای شما داشته باشد که یکی از مهم ترین این موارد می تواند مربوط به بیشتر دیده شدن سایت شما شود. 

  • افزایش میزان فروش

مورد بعدی در خصوص افزایش میزان فروشی است که با SEO یک وبسایت می توانید از آن به دست آورید. هر قدر بازدید سایت بیشتر شود، قطعا میزان فروش نیز بالاتر خواهد رفت و به توسعه شرکت شما کمک می کند.

مراحل سئو سایت شرکتی

اولین مرحله این است که بدانیم سئو چیست؟ سئو در واقع به بهینه سازی سایت به منظور افزایش بازدید، افزایش فروش و همچنین ارتقا رنک و جایگاه سایت در نتایج جستجو گفته می شود. 

مجموعه فعالیت های مربوط به سئو شامل موارد زیر می شود:

بهینه سازی طراحی صفحات سایت شرکتی، 

کد نویسی های سایت، 

تدوین استراتژی های محتوایی و جمع آوری کلمات کلیدی، 

اقدامات مربوط به تولید محتوا، 

تبلیغ در گوگل،

لینک سازی های داخلی و خارجی و…

با انجام این مراحل SEO می توان هم نتایج بسیار بهتری را در گوگل به دست آورد و هم می توان تعداد بازدید کنندگان بیشتری را به سمت سایت روانه ساخت.

از سوی دیگر نیز بهینه سازی سایت نه تنها برای مخاطبان، بلکه برای موتورهای جستجو نیز باید انجام شود. سئو کردن یک سایت شرکتی می تواند علاوه بر مواردی که گفته شد شامل اقدامات تخصصی تری نیز شود که مطابق با قوانین موتورهای جستجو تنظیم می شوند. 

کلمات کلیدی برای سئو سایت های شرکتی

برای تعیین کلمات کلیدی مناسب سایت شرکتی باید از مشاوره تخصصی سئو که توسط کارشناسان حرفه ای انجام می شود، کمک بگیرد. آنها با تحقیق کلمه کلیدی و بررسی رقبای شرکت شما، بهترین کلمه کلیدی که می توانید به سرعت با تبلیغات در گوگل و بهینه سازی سایت با تولید محتوا هدفمند روی آن رتبه بگیرید را به شما معرفی کنند.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ شانار برای سئو سایت های شرکتی

شرکت دیجیتال مارکتینگ شانار، یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره تخصصی سئو به شرکت ها است که به آنها کمک می کند هرچه بهتر و بیشتر توسط مخاطبین هدفشان دیده شوند.

 سئو می تواند اهمیت زیادی بر روی رونق کسب و کار شرکت ها در فضای مجازی داشته باشد و از سوی دیگر نیز می توان گفت که بدون سئو نمی توان انتظار بازدهی بالایی از سایت داشت. 

برای دریافت انواع خدمات سئو سایت شرکتی از جمله بهینه سازی سایت، تولید محتوای هدفمند، تبلیغ در گوگل و مشاوره سئو با کارشناسان ما در تماس باشید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *