تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی

تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی

با توجه به تغییر اساسی در نحوه بازاریابی شرکت ها، تبلیغ در گوگل ادز به عنوان بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال در نظر گرفته می شود. بیشتر این تغییر به علت آنلاین شدن کسب و کار ها در هر صنعتی حتی نفت، گاز و پتروشیمی بوجود آمده است. تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی نه تنها موجب افزایش آگاهی از برند می شود بلکه سودآوری و کسب درآمد از تبلیغات PPC را نیز برای آنها امکان پذیر می کند.

در این پست به مزایای تبلیغ در گوگل برای روغن های صنعتی پرداخته و روش هایی که می توانید از آن برای جذب مشتریان و کسب درآمد بیشتر، استفاده کنید را بررسی خواهیم کرد. 

روغن صنعتی چیست؟

روغن صنعتی یکی از محصولات نفتی است که بیشترین کاربرد آن در صنایع خودرو سازی، ماشین آلات صنعتی، دیزل ژنراتور ها و به طور کلی هر صنعتی است که قطعات به کار رفته در تجهیزات آن نیاز به روانکاری دارد.

تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی

بهترین نوع تبلیغ در گوگل برای روغن های صنعتی، تبلیغات کلیکی است. با این روش، آگهی تبلیغاتی زمانی نمایش داده می شود که شخصی برای خرید این محصول، در گوگل جستجوهای مرتبط انجام دهد.

تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی

بنابراین، آگهی روغن صنعتی برای فردی که به دنبال خرید لباس است، نمایش داده نمی‌شود و کاملا هدفمند است.

هنگامی که از تبلیغ کلیکی در گوگل ادوردز استفاده می کنید، می توانید دقیقاً تعیین کنید جستجوی کدام کلمات کلیدی و عبارات باعث نمایش دادن تبلیغات شما می شوند.

علاوه بر این، تبلیغات PPC در گوگل ادز فقط به اندازه تعداد بازخوردهایی که دریافت می کنید، از شما هزینه دریافت می کند. به همین دلیل است که تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی بسیار به صرفه و اثربخش است.

سئو سایت روغن صنعتی

موتورهای جستجو به  فاکتورهای رتبه بندی زیادی در هر وب سایت نگاه می کنند. اگر می خواهید رتبه سایت روغن صنعتی را ارتقا داده و جزو برترین نتایج جستجو در صفحه سرچ گوگل ظاهر شوید، نکات زیر را برای سئو سایت روغن صنعتی در نظر بگیرید:

1 URL ها را بهینه کنید

URL سایت روغن صنعتی یکی از اولین عواملی است که موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی صفحات، آن را ارزیابی می کنند. بهترین URL ها دارای توضیحات واضح و مختصر از محتوای صفحه هستند و کلمات آن با خط تیره (-) از هم جدا شده اند. این کار باعث می شود موتورهای جستجو و کاربران راحت تر آدرس سایت را بخوانند و متوجه شوند که سایت شما در مورد چیست و آن را با سایر سایت های موجود در آن حوزه مقایسه کنند. 

2.  تولید محتوا برای سایت روغن صنعتی

هم موتورهای جستجو و هم بازدیدکنندگان وب سایت،  محتوای جدید و با کیفیت را دوست دارند. بنابراین، ایجاد و انتشار محتوای مرتبط با روغن صنعتی، می تواند به شما کمک کند تا در نتایج موتورهای جستجو در رتبه بالاتری ظاهر شوید.

شاید علاقه مند باشید: اسکیما چیست و تاثیر آن بر سئو سایت چگونه است؟

این کار باعث می‌شود کاربران نیز راحت‌تر کسب‌وکار شما را به صورت آنلاین پیدا کنند. علاوه بر این، اگر محتوای منتشر شده در سایت شما از نظر آنها مفید باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که بخواهند روی وب سایت شما کلیک کنند و درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب نمایند.

تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی و افزایش فروش

حتی می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید و اطلاعات مرتبط در مورد انواع روغن های صنعتی، راهنمای خرید روغن صنعتی و هر اطلاعاتی که کاربر درباره روغن صنعتی به آن نیاز دارد، را به کاربر بدهید.

3. از کلمات کلیدی به درستی استفاده کنید

کلمات کلیدی، کلمات و عباراتی هستند که کاربران برای پیدا کردن اطلاعات مرتبط با روغن صنعتی در گوگل سرچ می کنند. می‌توانید از ابزارهایی مانند  Keyword Tool ،  Keyword sFX ، و  SEMrush  برای کشف بهترین کلمات کلیدی که کاربران درباره روغن صنعتی، جستجو می‌کنند، استفاده کنید. سپس، می توانید صفحات سایت و محتوای مرتبط با آن ها را منتشر کنید.

این مطلب را هم بخوانید: راهکارهای مدیریت هزینه تبلیغات در گوگل

بهتر است از کلمات کلیدی به طور طبیعی در متن اصلی محتوای خود استفاده کنید تا موتورهای جستجو و کاربران سایت شما را معتبر و قابل اعتماد بدانند.

پیش از به روزرسانی الگوریتم های گوگل، سایت‌های نامعتبر، محتوای بسیار کمی را منتشر می کردند که مملو از کلمات کلیدی پرسرچ، بود. این کار باعث می‌شد صفحات آنها قابل خواندن نباشد، اما به علت استفاده از کلمات کلیدی متعدد در رتبه بالای سرچ گوگل قرار می گرفتند. 

خوشبختانه گوگل با تغییر الگوریتم های خود، موجب شد سایت هایی که این نوع محتوا نویسی را در پیش گرفته بودند، رتبه خود را از دست بدهند.

چرا تبلیغات در گوگل برای روغن صنعتی مفید است؟

راه های زیادی برای دستیابی به مشتریان جدید از طریق بازاریابی آنلاین وجود دارد، اما PPC به عنوان یکی از موثرترین آنها شناخته می شود. 

تبلیغات در گوگل برای روغن صنعتی به این دلیل محبوب شده است، که:

ارزیابی آن آسان است

کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز دارای ابزارهای کاربردی بسیار متنوعی هستند که به شما کمک می کند روند پیشرفت آگهی خود را ارزیابی کنید و در نهایت تصمیم بگیرید هزینه کردن در چه نوع تبلیغات PPC  برای کسب و کار شما به صرفه تر خواهد بود. 

ارزیابی تعداد مشتریان واقعی که روی تبلیغات گوگل، کلیک کرده اند و اقداماتی نظیر خرید از سایت یا تماس با شما را انجام داده اند، بسیار آسان است.

تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی، سئوی سایت شما را بهبود می بخشد

با تبلیغ در گوگل می توانید بازدیدکنندگان را به صفحه فرودی که برای فروش روغن صنعتی در سایت خود منتشر کردید، هدایت کنید. زمانی که تعداد کلیک ها و ورودی های صفحه افزایش یابد، سئو سایت شما نیز ارتقا پیدا می کند.

تبلیغ در گوگل برای روغن صنعتی، هدفمند است

هنگامی که در گوگل برای روغن صنعتی تبلیغ می کنید، کنترل زیادی روی اینکه در نهایت آگهی شما به چه کسی نشان داده شود، دارید. با استفاده از پلتفرم هایی مانند Google Ads، می توانید انتخاب کنید که تبلیغات شما در نتایج جستجو برای کدام کلمات کلیدی خاص نمایش داده شود و کاملا هدفمند است.

جمع بندی

اگر می خواهید با یک متخصص در مورد  خدمات تبلیغ در گوگل و مدیریت کمپین های  تبلیغاتی برای روغن صنعتی صحبت کنید، با کارشناسان شانار گروپ تماس بگیرید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *