تبلیغات آژانس های مسافرتی در گوگل

تبلیغات آژانس های مسافرتی در گوگل

همه مشاغل می توانند برای توسعه کسب و کار خود و جذب مشتری بیشتر از تبلیغات در گوگل استفاده کنند. در مشاغلی مثل آژانس های مسافرتی جذب مشتری مهم ترین عامل موثر در گسترش کسب و کار است. یکی از راه های تبلیغ آژانس های مسافرتی که امروزه بسیار از آن استفاده می شود، تبلیغات آژانس های مسافرتی در گوگل است. با این کار آژانس های مسافرتی می توانند خدمات خود را به مشتری ها بهتر معرفی کنند.

مثلا می توانند تور های لحظه آخری، بلیط های لحظه آخری، تخفیف های تور های خود و … را در گوگل به صورت تبلیغ در گوگل منتشر کنند. اینگونه افرادی که به این خدمات علاقه دارند با مشاهده این آگهی ها با آژانس مسافرتی شما آشنا می شوند. با استفاده از این روش شما می توانید مخاطب های زیادی را به سمت سایت خود بکشانید و اعتماد آنها را جلب کنید و آنها را به مشتری خود تبدیل کنید.

آیا آژانس های مسافرتی باید از تبلیغ در گوگل استفاده کنند؟

در گذشته مردم برای رزرو بلیط، اطلاع از تور ها، اطلاع از سفر ها و … به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی مراجعه می کردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، مردم به جست و جو در گوگل علاقه بیشتری تا مراجعه حضوری نشان می دهند.

به همین دلیل کسب و کار ها شروع به فعالیت و تبلیغ در اینترنت کردند. شرکت گوگل نیز برای این منظور سیستم گوگل ادز را در اختیار کاربران قرار داد. کسب و کار ها و شرکت ها با تبلیغ در گوگل به معرفی خدمات خود می پردازند.

تبلیغات آژانس های مسافرتی

در گوگل شما می توانید به خوبی به مخاطبین خود دسترسی پیدا کنید. در واقع با این کار می توانید کاربران زیادی را به مشتری خود تبدیل کنید و روز به روز کار خود را بیشتر گسترش دهید. در نتیجه استفاده از تبلیغ در گوگل به تمامی آژانس های مسافرتی که به دنبال توسعه کار خود هستند، توصیه می شود. اما در این کار باید به نکات زیر توجه کنید.

برای تبلیغ آژانس های مسافرتی در گوگل به چه نکاتی باید توجه کنید؟

تبلیغ آژانس های مسافرتی در گوگل نیازمند علم و دانش کافی است و نکات زیادی باید در آن رعایت شوند. بسیاری ار آژانس های مسافرتی هزینه زیادی را صرف تبلیغ در گوگل می کنند اما به نتیجه دلخواه و مطلوب خود نمی رسند. دلیل این اتفاق این است که تبلیغ خود را بهینه سازی و مدیریت نکرده اند. دو مورد از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، انتخاب کلمه کلیدی مناسب و طراحی لندینگ مناسب است.

لیست کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغ در گوگل آژانس های مسافرتی

با توجه به اهمیت انتخاب کلمات کلیدی مناسب در اثرگذاری تبلیغ در گوگل، در این بخش به نکاتی که در انتخاب بهترین کلمات کلیدی باید به آنها توجه کنید، می پردازیم.

هدفمندی کلمات کلیدی

هنگامی که یک کلمه کلیدی را انتخاب می کنید، باید دقت کنید که هدف شما از انتخاب آن کلمه کلیدی چیست. مثلا ممکن است هدف شما از انتخاب یک کلمه کلیدی این باشد که مخاطب را به خرید بلیط از سایت خود وادار کنید. در اینصورت انتخاب کلمه کلیدی بلیط یا قیمت بلیط قطار برای هدف شما مناسب نیست. شما باید خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به عنوان کلمه کلیدی خود انتخاب کنید.

پیشنهاد نویسنده: انتخاب بهترین آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ

چرا که وقتی کسی این کلمه کلیدی را سرچ می کند، هدفش خرید بلیط هواپیما است. اینگونه شما به راحتی به مخاطبین هدف خود دسترسی پیدا می کنید.

تعداد جست و جو کلمه کلیدی در ماه

شما باید قبل از انتخاب کلمه کلیدی حتما با استفاده ابزار هایی مثل Keyword Planner میزان سرچ آن کلمه کلیدی در ماه را بررسی کنید. اینگونه می توانید پرجستجو ترین کلمات کلیدی را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید.

میزان رقابت هر کلمه کلیدی

هر چقدر رقابت بر روی یک کلمه کلیدی زیاد باشد، هزینه تبلیغ آن نیز بیشتر خواهد بود. بهتر است بیشتر به سمت کلماتی بروید که رقابت بر روی آنها کمتر باشد و هزینه کمتری برای شما باشد.

لندینگ پیج مناسب طراحی کنید

لندینگ پیج در واقع صفحه ای است که وظیفه هدایت کاربران و جذب ترافیکی آنها را برعهده دارد. اگر صفحه ای که کاربران به آن وارد می شوند، طراحی خوبی نداشته باشد، نمی تواند در جذب مشتری موفق عمل کند. این صفحه باید طراحی درستی داشته باشد و به خوبی مشتری را به سمتی که شما می خواهید هدایت کند.

تبلیغات گوگل برای آژانس های مسافرتی

مثلا در تبلیغات آژانس های مسافرتی در گوگل باید صفحه لندینگ را طوری طراحی کنید که مشتری به سمت خرید از شما هدایت شود.

سئو یا تبلیغ در گوگل کدام برای آژانس های مسافرتی مناسب تر است؟

در مقایسه بین سئو و تبلیغ در گوگل ابتدا باید عنوان کنیم که ساز و کار این دو با هم خیلی فرق می کند. برای اینکه از طریق سئو به هدف خود برسید و کسب و کار خود را توسعه دهید، نیاز به زمان بیشتری دارید. در واقع سئو برای به نتیجه رسیدن زمان بیشتری لازم دارد.

سئو با استفاده از کلمات کلیدی متفاوت و زیاد تر کسب و کار شما را توسعه می دهند و مثل تبلیغ در گوگل تنها بر یک کلمه کلیدی تمرکز نمی کند.

تبلیغ در سئو نیاز به هزینه کمتری دارد. انتخاب بین سئو و تبلیغ در گوگل بیشتر به هدف شما بستگی دارد. مثلا اگر هدف شما توسعه کسب و کارتان در زمان کوتاه است، باید از تبلیغ در گوگل یا تبلیغات کلیدی استفاده کنید. اما اگر هدف شما توسعه کسب و کارتان با صرف هزینه کمتر است، قطعا سئو انتخاب مناسب تری برای شما است.

هزینه تبلیغ در گوگل بیشتر است یا شبکه های اجتماعی؟

هزینه تبلیغات آژانس های مسافرتی در گوگل تا حد زیادی بستگی به نوع آگهی درخواستی شما دارد. اما به طور کلی می توان گفت که هزینه تبلیغ در گوگل نسبت به تبلیغ در فضای مجازی بیشتر است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع می توانید مقاله دیگر سایت ما با عنوان (تبلیغات در گوگل یا تبلیغ در شبکه های اجتماعی کدام یک بهتر است؟) را مطالعه کنید.

جمع بندی

این مقاله با هدف آشنایی شما با تبلیغات آژانس های مسافرتی در گوگل نوشته شده است. تبلیغ در گوگل یکی از بهترین و موثر ترین راه ها برای گسترش کسب و کار و جذب مشتری است. برای اینکه با تبلیغ در گوگل بیشتر آشنا شوید، می توانید به بخش تبلیغات در گوگل سایت شانار مراجعه کنید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *