مشاوره سئو

مشاوره سئو

در صورتی که دارای سایت تازه تاسیس شده هستید و یا قصد راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار خود می باشید باید حتما با یک مشاوره سئو مشورت نماید. مشورت و صحبت با یک گروه مشاوره می تواند به شما بگوید که چه فعالیت های با چه ویژگی های داشته باشید تا در این را به موفقیت برسید.

مشاوره و آژانس سئو مجموعه ای از افراد متخصص و دارای سابقه و تجربه زیادی در این حوزه هستند و می توانند به شما در رسیدن به سئو بالا و فروش بیشتر و بهتر کمک زیادی کنند. : گروه مشاوره به شما مشاوره های اصولی می دهد تا شما بتوانید در گوگل رتبه های بسیار بالا و عالی را به دست بیاورید. مشاوره سئو معمولا باید دارای تجربه و مهارت چندین ساله در زمینه سئو باشد.

معمولا هدف اصلی و اساسی از مشاوره سئو به دست آوردن ترافیک موثر و هدفمند و همچنین به دست آوردن آگاهی کامل از برند و بازگشت سرمایه و افزایش تعداد بازدید کنندگان از سایت ما می باشد که اولین و مهم ترین فوایدی که یک مشاور سئو می تواند برای یک کسب و کار به دست بیاورد افزایش دادن آگاهی از برند می باشد.

ولی برای مشاوره عالی و مناسب باید از یک تیم مشاور بسیار عالی و دارای تجربه در حوزه سئو و وبسایت کمک بگیرید تا بتوانید مشکلات خود را به راحتی حل و فصل نماید و اطلاعات مفیدی را در مورد موتور جست و جو، گوگل، بیزینس و… به دست بیاورید. این افراد باید با انواعی از نرم افزارها و ابزار های مناسب و همچنین سایت های آنالیز آشنایی و تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند به راحتی به تحلیل و بررسی سایت های مختلف بپردازند.

چرا باید از مشاوره سئو استفاده کنیم

افرادی که به تازگی با سئو آشنا شده اند و با مشکلات فنی مانند: ارورهای مختلفی مانند 404، اسپم سایت، کند شدن سرعت لود سایت و وجود خطاهای Redirect و ….. نیاز به مشاوره سئو دارند تا به رفع این مشکلات و آگاهی های بیشتر راجب سئو دست پیدا کنند. در صورتی که هر یک از این مشکلات را دارید بهتر است قبل مواجه شدن با مشکلات بزرگ تر هر چه سریع تر به یک مشاور سئو مراجعه کنید و با استفاده از راهنمایی های آن ها به رفع مشکلات خود بپردازید.

مطالعات بیشتر: تجربه کاربری چیست و چگونه به سئو سایت کمک میکند؟

در صورتی که شما یک کسب و کار اینترنتی دارید و نسبت به دیگر رقبای خود در رتبه های پایین موتور جست و جو و گوگل قرار گرفته اید ولی خدماتی که به مشتریان خود می دهید بسیار باکیفیت تر و بهتر از رقبای دیگر است و می خواهید رتبه تان بالا بیاید و یا به نوعی دیگر حق کسب و کار خود را از این فضا بگیرید باید با یک مشاور سئو مشورت کنید و از آن کمک بگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را طبق استاندارد های سئو آپدیت نماید.

خدمات مشاوره سئو

امروزه بیشتر افراد ادعای مشاور سئو و سئو کار بودن را دارند ولی هنگامی که پای کار می آیند توانایی مشاوره دادن را ندارند و باعث می شوند که سایت شما دچار مشکلات بیشتری شود پس شما باید از یک تیم سئو که در کار خود حرفه ای است کمک بگیرید که برای تشخیص دادن یک مشاوره سئو حرفه ای قبل از هر چیزی باید به سوابق فعالیت آن فرد توجه کنید و نمونه کارهای موفق او را ببینید و عملکردش را تحلیل کنید به این صورت که شما می توانید به وسیله کیورد ریسرچ عملکرد فرد را تحلیل نماید.

کیورد ریسرچ هم به این صورت است که مثلا اگر مشاور سئو شما سایت مشاور تحصیلی و یا هر سایت دیگر را به عنوان سابقه کار خود به شما معرفی نمود شما می توانید از او بخواهید تا لیستی از کلمات کلیدی در زمینه سابقه کار خود در اختیار شما قرار دهد و شما به راحتی می توانید با چند سرچ ساده کلمات کلیدی را در گوگل و موتور جستجو سرچ نماید و اگر این کلمات که نمونه کار مشاوره سئو می باشد در رتبه های نخست گوگل قرار گرفت به معنای داشتن مهارت مشاور سئو در زمینه بهینه سازی سایت می باشد.

خدمات مشاوره سئو

مشاوره سئو یک سری خدمات برای ما دارد که این خدمات مانند:

 • معرفی کردن راه ها و روش های درست و عالی برای به دست آوردن بک لینک
 • بررسی کردن سئو فنی سایت
 • مشاوره و راهنمایی دادن برای تولید محتوای بهتر
 • برطرف کردن مشکلات احتمالی سئو سایت
 • آنالیز کردن رقبا
 • بهینه کردن ویدیو ها و تصاویر سایت
 • آموزش به دست آوردن بک لینک های که برای سایت مضر هستند و از بین بردن آن ها
 • مشاوره دادن درست برای یافتن کلمات کلیدی که جست و جوی زیادی دارند
 • برطرف کردن مشکلات سایت
 • برگزاری جلسات مشاوره

در بالا برخی از خدمات سایت را برای شما نام بردیم ولی به طور کلی یکی از اصلی ترین خدمات مشاوره سئو بهینه سازی سایت است که در این جا سایت شما مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از بررسی اصلاح سایت و نیازمندی های آن مشخص می شود و بعد باید اقدامات مورد نیاز برای بهینه سازی on page ، off page و سئو محتوای پیچ و سایت و رفع ارورهای سایت و … انجام می شود.

یکی دیگر از خدمات سئو این است که با تغییراتی که برای بهبود عملکرد سایت نیاز است می توانید به عملکرد بهتر سایت و بالا بردن سرعت لود کمک زیادی بکنید.

مشاوره آنلاین سئو

افرادی که می خواهند سایت آن ها به پیشرفت و جذب ترافیک مناسب برسند به مشاوره آنلاین سئو نیاز دارند. سئو معمولا پیچیدگی و گستردگی زیادی دارد و یک مشاوره می تواند شما را با این پیچیدگی ها آشنا کند تا بتوانید پیشرفت قابل توجه ی داشته باشید.

مشاوره آنلاین سئو تنها به شما پیشنهادات و راهنمایی های لازم را ارائه می کنند و شما باید خود بتوانید رفع مشکل و کارهای فنی سایت را به خوبی انجام دهید.

مشاوره سئو سایت

مشاوره سئو سایت باید بتواند وبسایت شما را به خوبی بررسی نماید و با توجه به اطلاعاتی که به دست می آورد اقدام به رفع و اصلاح این مشکلات می کند.

مشاوره سئو سایت یک کار مهندسی است که با توجه به درک الگوریتم ها و مفاهیم و براساس علم صورت می گیرد برای این که یک وبسایت بهینه سازی شده و قدرتمند داشته باشید باید حتما از مهارت های این مشاوران بهره ببرید و به آن ها عمل کنید.

مشاوره رایگان سئو سایت

معمولا مشاوره رایگان سئو به سوالات ابتدایی شما پاسخ می دهد و راه های ساده و اصولی را به شما پیشنهاد می دهد در هنگام خدمات مشاوره سئو معمولا سوالاتی را از شما می پرسد که:

 • آیا با ابزار سئو آشنایی دارید و یا از آن استفاده کرده اید؟
 • آیا می توانید تولید محتوا برای سایت خود انجام دهید؟
 • کلمات کلیدی پیشنهادی شما برای سئو چه کلماتی است؟

این سوالات برخی از سوالاتی است که از شما در هنگام مشاوره پرسیده می شود. مشاور سئو که دارای تجربه زیادی است باید شرایط شما را به خوبی درک نماید و براساس بودجه ی شما توصیه های لازم را به شما ارائه دهد تا به رفع مشکلات شما کمک شود.

خدمات مشاوره ای سئو

سایت شانار گروپ یکی از سایت های است که می تواند به شما مشاوره رایگان سئو بدهد و با بررسی سایت شما به صورت رایگان مشکلات سایت را به دست آورد و با برآورد کردن هزینه به شما پیشنهاد می دهد که با توجه به بودجه خود چه اقداماتی برای پیج خود انجام دهید تا مشکل آن برطرف شود.

مشاوره سئو حرفه ای سئو چگونه است

در صورتی که یک مشاور سئو را برای بررسی مشکلات سایت خود استخدام کرده اید باید توجه کنی که این مشاور یک سری مهارت ها را دارا باشد مثلا مشاوره سئو باید:

درک کردن اهداف بازاریابی دارنده سایت مورد نظر

یکی از اصلی ترین چیز های که فرد مشاور سئو باید داشته باشد درک درست و کامل از اهداف بازاریابی سایت است تا بتواند به خوبی برای این اهداف برنامه ریزی نماید این برنامه ریزی ها باید واقع گرایانه، قابل ارزیابی، و همچنین قابل دسترسی باشد.

بهینه سازی سئو سایت

مشاور باید بتواند به وسیله بهینه سازی عملکرد سایت رفع ایرادات احتمالی سایت ویرایش محتوای آن به وسیله آنالیز کردن بپردازد. این مشاور باید بتواند براساس اهداف تعیین شده نوع نگارش متن، لینک های خارجی و داخلی، تصاویر و …. را مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز آن ها را تغییر دهد.

پیدا کردن کلمات کلیدی درست و مناسب

در وهله اول باید بدانید که مخاطبان شما برای پیدا کردن سایت شما از گوگل از چه کلماتی استفاده می کنند که پیدا کردن این کلمات از وظایف اصلی مشاوره سئو می باشد. معمولا فرد مشاور باید بتواند به گونه ای برنامه ریزی نماید که کاربران زیادی را به وسیله کلمات کلیدی که با کسب و کار سایت مربوط است را جذب نماید. مثلا در صورتی که شما یک کسب و کار در زمینه فروش محصولات خانگی دارید کلمات کلیدی مهم سایت شما لوازم خانگی باکیفیت، خرید لوازم خانگی ارزان، گارانتی لوازم خانگی و … می باشد.

به دست آوردن جایگاه بالا در گوگل

بعد از این که مشاور سئو کلمات کلیدی مناسب را پیدا کرد باید برای به دست آوردن جایگاه مناسب در گوگل به وسیله کلمات کلیدی در گوگل تلاش کند تا بتواند کلمات کلیدی سایت را به جایگاه مناسبی در گوگل برساند. تا کاربران با سرچ کلماتی مانند لوازم خانگی باکیفیت اولین سایتی را که مشاهده می نمایند سایت شما باشد.

جذب مخاطب

یکی دیگر از وظایف یک مشاوره خوب این است که بتواند به وسیله راه های مناسب و اصولی کاربران زیادی را جذب نماید. یک سئو کار خوب نباید از روش های تقلب در سئو استفاده نماید چون این کار باعث آسیب رساندن زیادی به سایت می شود.

رفع مشکلات و خطاهای فنی سئو

مشاوره سئو باید حتما به وسیله امکاناتی همچون ابزارهای آنالیز و سرچ کنسول به بررسی اسپم ها و خطاها بپردازد و باید حتما توانایی رفع این خطاها را داشته باشد.

تعیین هدف ها

معمولا سایت ها یک هدف برای خود دارند که مشاور سئو حرفه ای باید بتواند اهداف را اولویت بندی کند و بتواند مسیر رشد سایت را به سمت ارتقا کلید هدایت نماید.

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

امروزه به دلیل رشد کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین داشتن اطلاعات زیاد در این زمینه و استفاده کردن از خدمات مشاوره ی سئو بسیار ضروری است تا به شما در زمینه پیشرفت پیچ و سایت کمک زیادی کند. اگر به هر دلیلی مسیر موفقیت سایت را اشتباهی بروید ممکن است باعث شود تا ماه های زیادی از رقابت عقب بمانید و این اصلا چیز خوبی نیست و ممکن است به پیشرفت سایت شما صدمات زیادی بزند.

مطالعات بیشتر: بهبود سئو سایت با چه اقداماتی تاثیرگذار است؟

مشاور سئو با تجربه و مهارت می تواند با توجه به اطلاعات به روز باعث پیشرفت روز افزون سایت شما شود. بهینه سازی سایت یکی از روش های است که می تواند به راحتی مشکلات سایت شما را مشخص کند و با تغییر این مشکلات پیچ شما به پیشرفت های بی نظیری برسد.

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با سئو و مشاور آن و خدمات مشاور سئو آشنا کنیم. سئو کاری که دارای تجربه و مهارت در رشته و تجربه خود باشد می تواند یک مشاور بسیار عالی برای شما به حساب بیاید. و با کمک تیم مشاوره خود به بهینه سازی سایت شما بپردازد و کلمه کلیدی متناسب با سایت شما را پیدا کند و بتواند برند و سایت شما را به جایگاه مناسب برساند.

هر چه تعداد جلسات مشاوره شما با این مشاوران بیشتر باشد مطمئنا به سایت شما کمک بسیار زیادی می شود و مشکلات شما سریع تر رفع می شود. از سری مشاوران که می توانید با خیال راحت مشاوره خود را نزد آن ها انجام دهید شانار گروپ است که با اطلاعات مفیدی که در اختیار شما قرار می دهد می توانید بیزینس بسیار عالی داشته باشد.

 

به شما کمک می کند که مشکلات احتمالی سایت خود را پیدا کنید و آن ها را برطرف نماید و بتوانید پیچ خود را به جایگاه بالاتر برسانید.

هزینه مشاوره سئو معمولا با توجه به مشکلات وبسایت شما مشخص می شود.

شما می توانید به سایت های هم چون شانار گروپ مراجعه نماید و از مشاوران این سایت درخواست مشاوره نماید.

جلسات مشاوره می تواند هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی باشد که نوع آن را مشاور و یا شما می توانید انتخاب نماید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *