تاپ ترین به روزرسانی های اینستاگرام در سال 2018 (قسمت اول)

به روزرسانی های اینستاگرام

در حال بستن پرونده سال 2018 هستیم، ولی هنوز هم اینستاگرام قصد کم کردن سرعت برای تغییرات خود را ندارد و در کشورهای اروپایی در حال آماده شدن برای تعطیلات خود هستند ولی ما آماده برای تغییرات و فعال کردن اکانت های اینستاگرام شما هستیم.
اینستاگرام در این ماه ویژگی های جدیدی ارائه کرده است. راه های جدید برای ارتباط با مشتریان ارائه می دهدو به مشتریان راه های جدید برای ارتباط با بازاریابان محتوا ایجاد کرده است.
در اینجا به بررسی پیش نمایش ویدئوها در IGTV و به روزرسانی های دیگر که برای بازاریابان و برندها مهم می باشد می پردازیم.

از فعالیت های مخرب اینستاگرام جلوگیری می شود

فیس بوک تغییرات بزرگی برای شفاف سازی در پلت فرم خود داشته و همین طور توییتر در اوایل سال جاری تغییراتی را انجام داد تا مطمئن شود تعداد بیشتری از کاربران به عنوان پلت فرم پیش فرض استفاده می کنند، اینستاگرام هم در حال حاضر به این ترکیبات می پیوندد.
اینستاگرام این ماه در یکی از پست های خود اعلام کرد که به طور جدی در حال پیگری فعالیت های ناعادلانه و مخرب بر روی پلت فرم خود هستند.
اگر محبوب کردن پست ها، نظر گذاشتن، افزایش تعداد دنبال کنندگان را خریداری کردید، مطمئن باشید سریعا ناپدید می شوید، چون آنها متوجه شده اند که چگونه حساب های جعلی را پیدا و فورا آنها را حذف کنند.
تاپ ترین به روزرسانی های اینستاگرام
اگر اینستاگرام چنین فعالیت هایی را در حسابتان تشخیص دهد چنین اتفاقاتی برای شما روی می دهد:

  • آنها همه آمار محبوب کردن پست ها، نظر گذاشتن ها و افزایش دنبال کنندگان را حذف می کنند. کلیمه مدارک و اطلاعات شما نابود می شود.
  • آنها به شما یک پیام حاوی این مطلب که فعالیت های مخرب شما را شناسایی کرده اند و آنرا حذف کرده اند ارسال می کنند.
  • آنها از شما می خواهند که رمز عبور اکانت خود را تغییر دهید و حساب کاربری خود را ایمن کنید.

در صورتی که اکانتی با شرایط گفته شده دارید ولی هنوز آلارمی دریافت نکرده اید نگران نباشید هنوز شناساسیی نشده اید. اینستاگرام این اعلامیه را با یک یادداشت به پایان رسانده است تا از تغییراتی که در آینده در این خطوط انجام می دهند چشم پوشی کند.

 

پیش نمایش جدید IGTV در استوری

اگر شما در IGTV بازاریابی می کنید و می خواهید در اینباره بیشتر بدانید پس ممکن است شما با خواندن این مقاله درباره این آپدیت جدید و دانستن درباره آن خوشحال شوید.
در حال حاضر کاربران می توانند بخشی از ویدئو مورد علاقه خود را در استوری به اشتراک بگدارند و ادامه آنرا به بخش IGTV راهنمایی کنند و ارتباط دهند.
وقتی وارد استوری دوستان خود می شوید در صورتی که ادامه دار باشد می توانید بر روی IGTV کلیک کنید و ادامه آنرا مشاهده کنید و در کمال تعجب باید بگیم این امکان را شما هم دارید پس از آن استفاده کنید و لذت ببرید.
IGTV یک برنامه مستقل است ولی یکپارچه سازی مستحکمی با اینستاگرام دارد. کاربران می توانند ببینند که چه کانال هایی از IGTV استفاده می کنند و محتوای اضافه شده را دنبال می کنند اما در حال حاضر برخی مارک ها تلاش می کنند تا کاربران را به این پلتفرم برسانند.
از ویدئوهایی استفاده کنید که به صورت تمام صفحه هستند و کل صفحه را پر می کنند و برای دنبال کنندگان صفحه شما جذابیت بیشتری دارد، اطمینان حاصل کنید که از این ویژگی برای به حداکثر رساندن قابلیت کانال خود استفاده می کنید. در اینصورت شما تعداد بیشتری از افراد را برای دنبال کردن محتوای کانال خود دارید.
به روزرسانی های اینستاگرام ۲۰۱۸
می خواهید محتوای ویدیوی IGTV خود را در استوری اینستاگرام خودتان به اشتراک بگذارید؟
این مورد بسیار آسان و فقط در 3 مرحله است:

  1. ویدیوی IGTV را که میخواهید به اشتراک بگذارید، مشاهده کنید.
  2. بر روی نماد هواپیمای کاغذی کوچک در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید.
  3. روی «افزودن ویدیو به استوری خود» کلیک کنید.

به همین سادگی!

اینستاگرام تبلیغات آگهی ها را به فیس بوک گسترش می دهد

برندها هم اکنون می توانند تبلیغات فیس بوک را اجرا کنند همزمان آنها تبلیغات Ads Instagram را ایجاد می کنند و به کاربران در همان فرمت تمام صفحه در فیس بوک می رسند.
اگر می خواهید تبلیغات خود را تسریع کنید و اگر Instagram Stories برای شما کار می کند، Facebook Stories و Instagram Stories Ads را همزمان در زمان ایجاد آگهی فعال کنید.

اینستاگرام از امکانات خرید برای مشتریان استفاده می کند

یکی دیگر از امکانات جدید اینستاگرام برای بازاریابان در حال حاضر توانایی ایجاد پست های shoppable و ایجاد استوری در زمینه فروش محصولات می باشد.
این گزینه در حال تغییر نیست اما کاربران اینستاگرام روش های جدیدی برای ارتباط با این پست ها بدست می آورند.
قابل توجه ترین این تغییرات توانایی «ذخیره کردن» محصولات به «مجموعه خرید» آنها است.
هنگامی که کاربران بر روی هر دو گزینه پست ها و استوری کلیک می کند گزینه ای برای ذخیره سازی در هر دو مورد فعال شده است. در حال حاضر کاربران اینستاگرام می توانند یک لیست مجازی از موارد دلخواه خود ایجاد کنند که هرگاه آماده خرید هستند از آن استفاده کنند و خرید خود را انجام دهند.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *