پست های موفق در linkedin

پست های موفق لینکدین

پست های موفق در linkedin ، پس از تاسیس لینکدین در سال ۲۰۰۳، امروزه حدود ۴۶۷ میلیون کاربر عضو شبکه اجتماعی لینکدین می باشند که عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی برای متخصصان و افراد حرفه ای را به این مهم داده اند؛ به همین منظور حضور موثر در شبکه اجتماعی لینکدین امری واجب و ضروری می باشد.

نکات مهم برای نوشتن پست موفق در لینکدین

در چند ماه اخیر انتشار پست ها در لینکدین به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده است که اهمیت دانستن ترفندهای تولید محتوا برای این مهم را دوچندان کرده است. بنابراین ما در این مقاله قصد داریم به چند نکته برای نوشتن پست های موفق در linkedin بپردازیم.

۱. انتخاب موضوع

سعی کنید موضوعاتی را برای پست های موفق در linkedin انتخاب کنید که برای آن مخاطب وجود داشته باشد. به طور کلی می توان گفت موضوعات شما باید جذاب و گیرا باشد و کاربران لینکدین را به خواندن مقالات شما ترغیب کند. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که باید بین مطالب و موضوعات شما تناسب وجود داشته باشد.

۲. تعداد پست

هر هفته حداقل یک پست برای انتشار داشته باشید و این کار را بصورت مداوم انجام دهید، زیرا مخاطبان شما قصد دارند مطالبتان را دنبال کنند.

نوشتن پست موفق در لینکدین

۳. تعداد کلمات

سعی کنید حداکثر در یک پست ۸۰۰ کلمه وجود داشته باشد زیرا اکثر کاربران این شبکه اجتماعی به دنبال خواندن پست هایی هستند که سریع، آموزنده و سرگرم کننده باشد و اطلاعات مد نظرشان را به سرعت منتقل کند.

۴. لینک

لینک دادن مطالب به یکدیگر یکی از عوامل تاثیرگذار بر موفقیت پست های منتشر شده ی شما می باشد. لینک دادن به پست ها و صفحات دیگر علاوه بر کمک به فهم بیشتر خواننده یک روش عالی جهت بهبود بخشی از مطالب و افزایش ترافیک خواهد بود.

۵. پاسخ دهی

پاسخ دهی به نظرات مخاطبانتان منجر به افزایش محبوبیت و ارزش پست های موفق در linkedin شما می شود. با پاسخ دادن به نظرات یک تعامل دوطرفه ایجاد کرده و در نتیجه پست های شما از قدرت نفوذ بیشتری برخوردار می شوند.

۶. تجزیه و تحلیل

شبکه اجتماعی لینکدین ابزارهایی برای سنجش موفقیت پست های شما در اختیارتان قرار داده است و شما را قادر می سازد تا بتوانید بیشترین بازدیدها، نظرات و اشتراک ها را مشاهده کنید. به طور مثال گاهی اوقات لینکدین برای شما یک ایمیل ارسال می کند و در آن توضیح می دهد که چگونه پست های خود را منتشر نمایید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *