شارژ اکانت گوگل ادز یا ادوردز چگونه انجام می شود؟

شارز گوگل ادز

اگر قصد استفاده از خدمات گوگل ادز و یا همان گوگل ادوردز را دارید، پیش از هر چیز نیازمند ایجاد یک حساب کاربری یا اکانت گوگل ادز هستید تا از طریق آن بتوانید از خدمات ارزشمند گوگل در حوزه استفاده نمایید. البته به صورت کلی باید اکانت گوگل ادز یا ادوردز را شارژ کنید که به دلیل تحریم‌ها این امکان به صورت شارژ ریالی وجود ندارد.
در ادامه این نوشتار به این مطلب می‌پردازیم که چگونه می توان حساب کاربری گوگل ادوردز را ایجاد کرد و با چه روش‌هایی نسبت به پرداخت شارژ اکانت گوگل ادز اقدام نمود.
همانگونه که احتمالا می‌دانید از طریق گوگل ادوردز که یک پتلفرم (بستر) تبلیغاتی آنلاین با جاذبه‌های خاص خود است، می‌توانید پیامهای تبلیغاتی خود را در معرض دید گروههای هدف خود قرار دهید. البته علاوه بر تبلیغات خدمات دیگری نیز هستند که پیش نیاز استفاده از آنها ایجاد یک حساب کاربری (اکانت) در گوگل ادز یا ادوردز است.

به منظور بهره‌مندی از خدمات گوگل ادوردز باید اقدام به شارژ اکانت گوگل ادز یا همان حساب کاربری خود نمایید. برای این منظور هنگام ایجاد حساب کاربری فرایندهایی را طی می‌کنید که در نهایت به این پیام می رسید: این اطلاعات برای ساخت اکانت (حساب کاربری) شما است و نمی‌توانید بعدها آن را تغییر دهید، بنابراین با دقت انتخاب کنید.
شارژ اکانت گوگل

تحریم‌ها مانع از امکان شارژ ریالی اکانت گوگل ادز شده‌اند

در این بخش شما باید کشوری که قبض به نام آن صادر می‌شود (Billing Country)، منطقه زمانی (Time Zone)، و در نهایت ارز (Currency) مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
پس نیاز هست در هنگام ساخت اکانت گوگل ادز در بخش پایانی فرایند ثبت نام که تایید اطلاعات کسب و کار شما است (Confirm Your Business Information) سه گزینه ای که در فوق اشاره شد شامل نام کشور صادر کننده قبض، منطقه زمانی و ارز، گزینه ای را انتخاب کنید که نسبت به خرید شارژ به آن ارز دسترسی داشته باشید.

در نهایت پس از انتخاب این سه گزینه می توانید با زدن کلید سابمیت (Submit) نسبت به ساخت اکانت گوگل ادز خود اقدام نمایید.
با توجه به تحریم‌‌های اعمال شده علیه ایران، نام ایران در فهرست کشورهایی که امکان صدور قبض برای آنها وجود دارد، قابل مشاهده نیست و طبعاً امکان انتخاب ارز رایج در ایران (ریال) نیز امکان‌پذیر نمی‌باشد.
به همین دلیل شما ناگزیر به انتخاب یک ارز دیگری هستید که بتوانید پرداخت خود را از طریق آن انجام دهید. در حال حاضر بسیاری از شرکت‌هایی که در زمینه تبلیغات گوگل ادز فعالیت می‌کنند، با استفاده از ارزهای رایج سایر کشورها نسبت به شارژ اکانت گوگل خود اقدام می‌کنند.
شارژ اکانت گوگل ادز
برای دستیابی به شرکت‌های ایرانی که از داخل کشور نسبت به شارژ اکانت گوگل ادز اقدام می‌کنند، کافی است که جستجویی در اینترنت انجام دهید و تنها با وارد کردن کلمات کلیدی شارژ اکانت گوگل ادز با شرکت‌های زیادی مواجه می‌شوید که این اقدام را به صورت رقابتی انجام می‌دهند.

با شارژ اکانت گوگل ادز براحتی از خدمات این پلتفرم تبلیغاتی استفاده کنید

ذکر این نکته لازم است که هر یک از این شرکت‌ها با توجه به میزان تخصصی بودن فعالیت خود و یا ارتباطات بین‌المللی که دارند می‌تواند دامنه‌ای از خدمات مختلف را به مشتریان ارائه نمایند، بنابراین به رغم اینکه شما با پرداخت ریالی به این شرکت‌ها اکانت گوگل ادز خود را شارژ می‌کنید، اما نیاز است که تا حد امکان از اعتبار و تعهد شرکت اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
از جمله ارزهایی که در حال حاضر توسط شرکت‌ها استفاده می‌شود، می‌توان به رینگت مالزی، لیر ترکیه، دلار آمریکا، دلار کانادا، بات تایلند، درهم امارات متحده عربی، و هر ارز دیگری اشاره کرد که البته استفاده از رینگت مالزی و لیر ترکیه بسیار رایج تر است.
در واقع شما پس از شارژ اکانت گوگل ادز و یا ادوردز خود، دیگر نگرانی خاصی ندارید و می‌توانید نسبت به استفاده از خدمات گوگل ادز اقدام نمایید.
با توجه نوسانات ارزی موجود در کشورها در حال حاضر هر واحد رینگت (ارز رایج در مالزی) حدود شش هزار تومان، هر دلار آمریکا حدود 26 هزار تومان، هر لیر ترکیه کمتر از چهار هزار تومان و هر درهم امارات نیز حدود هفت هزار تومان است.
البته با توجه به بازار رقابتی که در حوزه شارژ حساب کاربری (اکانت) گوگل ادز وجود دارد شما می‌توانید شرکت‌های مختلفی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را با یکدیگر مقایسه و در نهایت نسبت به شارژ اکانت گوگل ادز خود از یک شرکت معتبر همراه با تخصص و تعهد در قبال مشتریان اقدام نمایید.
بودجه تبلیغاتی گوگل

نسبت به اعتبار شرکتی که اکانت خود را شارژ می‌کنید اطمینان کسب نمایید

این قبیل شرکت‌ها با توجه به فعالیتی که انجام می‌دهند درصدی نیز به عنوان کارمزد دریافت می‌کنند که این درصد با توجه به میزان شارژی که خریداری می‌کنید، متغیر است و با افزایش میزان شارژ درصد کامزد نیز کاهش می‌یابد.
در صورتی که شما نیازمند استفاده مداوم از خدمات گوگل هستید شاید تصمیم داشته باشید که حساب کاربری (اکانت) خود را به میزان زیادی شارژ کنید (برای مثال چند هزار دلار)، در واقع قرار دادن چنین مبلغی در حساب کاربری شما هیچ نگرانی ایجاد نمی‌کند.
به هر حال، هنگام شارژ اکانت گوگل ادز یا ادوردز خود نیاز است به خدماتی که این شرکت ها ارائه می نمایند نیز دقت کنید. سرعت عمل، قمیت رقابتی، ارائه فاکتور، وجود کارمزد پلکانی، و ارائه خدمات پشتیبانی از جمله مواردی هستند که هنگام شارژ حساب کاربری خود باید به آنها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

برای مشاهده انواع مبالغ شارژ اکانت گوگل ادز کلیک کنید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *