بازاریابی مجدد در گوگل ادز

بازاریابی مجدد در گوگل ادز چیست

بازاریابی مجدد در گوگل ادز و یا Remarketing شانس نمایش تبلیغات گوگل ادز شما را به آن دسته از مخاطبان که قبلا وارد تبلیغاتان شده اند را دوچندان می کند.
در واقع با فعال سازی بازاریابی مجدد در کمپین تبلیغاتی گوگل ادز خود قادر هستید تبلیغتتان را در معرض دید کاربرانی قرار دهید که از وب سایت شما بازدید کرده اند و یا از اپلیکیشن موبایل شما استفاده کرده باشند.
به عنوان مثال هنگامی که مخاطبان شما از طریق گوگل ادز وارد وب سایت شما می شوند به کمک بازاریابی مجدد IP های مخاطب های شما ذخیره می شود و از طریق ابزارها و وسایل ارتباطی مختلف برای آن ها تبلیغات شما ارسال می شود تا مجددا بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

مزایای بازاریابی مجدد در گوگل ادز

اگر به دنبال برندسازی و جذب مشتری برای کسب و کار خود هستید استراتژی بازاریابی مجدد می تواند برای شما بسیار تاثیرگذار باشد. برخی از مزایای بازاریابی مجدد یا ریمارکتینگ به این شرح می باشد.

بازاریابی مجدد در گوگل ادز
۱. به افرادی که وارد وب سایت شما شده اند و امکان خرید از وب سایت شما توسط آن ها وجود داشته است می توانید مجددا دسترسی پیدا کنید.
۲. می توانید برای مواردی خاص فهرست های بازاریابی مجدد تهیه کنید. به عنوان مثال اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین باشید، می توانید برای آن دسته از کاربرانتان که محصولی به سبد خرید خود اضافه کرده اند ولی تراکنشی انجام نداده اند لیستی به منظور استراتژی فروش محصولاتتان در بازاریابی مجدد تنظیم کنید.
۳. از طریق ابزارها و وسایل ارتباطی مختلف می توانید در مقیاس بزرگ تر به مخاطبان و کاربران خود مجددا دسترسی پیدا کنید و به کمک لیست ریمارکتینگ و یا بازاریابی مجدد خود، به افراد زیادی دسترسی داشته باشید.
۴. یکی از مهم ترین مزایای بازاریابی مجدد، ساخت آسان آن می باشد. به عنوان مثال شما از طریق AD gallery قادر خواهید بود که به صورت رایگان تبلیغ های متنی، تصویری و ویدیویی بسازید و تمام محصولات و خدمات خود را به صورت تبلیغات زیبا با مقیاس های متفاوت ایجاد کنید.
۵. شما به راحتی می توانید گزارشات عملکرد کمپین خود بررسی کرده و قیمت نمایش و مکان نمایش تبلیغ گوگل ادز را مشاهده کنید.
۶. بازاریابی مجدد و یا Remarketing به شما کمک خواهد کرد که مشتریان قدیم خود را پیدا کنید و مجددا با آن ها ارتباط برقرار کنید.
۷. می توانید به کمک استراتژی قیمت گذاری اتوماتیک، کمپین های ریمارکتینگ خود را با بالاترین عملکرد ایجاد کنید.
در کل می توان گفت شما به کمک فعال سازی بازاریابی مجدد و یا Remarketing در کمپین تبلیغاتی خود می توانید تبلیغاتی با عملکرد بالا و کاملا سفارشی به کاربرانتان ارائه دهید و با قیمت پایین تر می توانید تعداد کلیک بیشتری دریافت کنید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *