معرفی چند سایت کاربردی

معرفی چند سایت کاربردی

گوگل تنها شرکتی نیست که ابزار آنلاین تولید و عرضه کرده است بسیاری از شرکت ها نیز برای وب ها اپلیکیشن‌های مفید و جالب ساخته اند. در این مقاله قصد داریم تعدادی از معرفی چند سایت کاربردی را به شما معرفی کنیم.

۱. بهبود کیفیت تصاویر

شما به کمک وب سایت جذاب Let’s Enhance قادر خواهید بود کیفیت تصاویر با رزولوشن پایین را افزایش دهید. این وب سایت از طریق هوش مصنوعی به صورت خودکار نویزهای مزاحم را تشخیص داده و حذف می کند و حتی جزئیات از دست رفته تصاویر راحدس می زند و بدون افت کیفیت قابلیت بزرگنمایی تصاویر را در اختیار شما قرار می دهد.

۲. زمان در مناطق مختلف

بسیاری از وب سایت ها ساعت مناطق مختلف جهان را در اختیار شما می گذارند ولی وب سایت TimeAndDate مجموعه ای از زمان در کشور، شهر و حتی منطقه مور نظرتان را به صورت جذاب به شما نمایش می دهد.

۳. سایت مناسب برای تماشای فیلم

زمانی که به دنبال وب سایتی هستید که فیلم و یا سریال مورد نظرتان را به صورت قانونی تماشا کنید، می توانید به کمک سرویس ?Can I Stream It نام فیلم و یا سریال مورد نظرتان را جستجو کنید و به راحتی سایتی را برای دانلود یا استریم کردن آن فیلم یا سریال پیدا کنید.

۴. انجام محاسبات

شما از طریق وب سایت Desmos Graphing Calculator قادر به انجام محاسبات جدی خواهید بود. این وب سایت یک ماشین حساب آنلاین جدی می باشد که مجموعه ی کاملی از توابع، معادلات و گراف ها را در اختیار شما قرار می دهد.

۵. ضبط صدا

می توانید به کمک برنامه آنلاین Clyp به صورت سریع و ساده به ضبط صدا بپردازید و به سرعت ایده خود را در قالب صوت ذخیره کنید.

۶. تغییر فرمت سایت

دریافت یک فایل با فرمت اشتباه بسیار آزاردهنده است به همین منظور وب سایت Zamzar شما را  قادر به تبدیل این دسته از فایل ها به فرمت دلخواهتان کرده است.

۷. ساختن گیف

امروزه ارسال گیف در بین کاربران شبکه های اجتماعی بسیار محبوب و رایج شده است. شما به کمک وب سایت GIPHY می توانید فایل گیف مورد نظرتان را ساخته و با دوستانتان به اشتراک بزارید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *