راه حل رشد دنبال کنندگان اینستاگرام

رشد دنبال کنندگان اینستاگرام

در شرکت ما شبکه های اجتماعی و بخصوص شبکه اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردار است و نسبت به سایر شبکه های اجتماعی و بخصوص فیس بوک محبوب تر می باشد. و واقعیت اینکه مخاطبان بیشتری در اینستاگرام برای شرکت ما به نسبت فیس بوک وجود دارد.

علاقمند هستیم که تصاویری از شرکت خود، مخاطبانمان و دوستانشان را در صفحه اشتراک گذاری داشته باشیم و همین طور آنها و دوستانشان را نشانه گذاری کنیم.

5 روش راه حل رشد دنبال کنندگان اینستاگرام

دسته بندی مجموعه خود را در بخش دسته بندی و مواد بازاریابی قرار دهید
شانس دیده شدن شما در این گروه به نسبت سایر گروه ها بالاتر می باشد. پس در نظر داشته باشید که دسته فعالیت خود را در گروه بازاریابی و بسته بندی که مخاطبان بیشتری دارند فعال کنید.

1. محصولات و خدمات خود را در پیج اینفلوئنسرها تبلیغ کنید

در اینطور مواقع پیج هایی که با هدف شما و مخاطب شما نزدیک تر هستند را انتخاب کنید و با مذاکره کردن با آنها از طریق پیج شان تبلیغ انجام دهید. بهترین راه در اینطور مواقع تبلیغات بر مبنای یک کد تخفیف است. شما تبلیغی را در پیج افراد پر مخاطب فعال می کنید و بعد کد تخفیفی در نظر می گیرید. در اینطور مواقع شما و صاحب آن پیج پر بازدید پس از هر سفارش یک بازی برد برد را دارید به این ترتیب که شما هزینه آگهی پرداخت نکرده اید و صاحب آن پیج هم مخاطب بیشتر پیدا می کند و هم با کد تخفیف صاحب پیج هم کسب مخاطب می کند.

2. اظهار نظر

کامنت گذاری و یا اظهارنظر کردن در پیج دیگران و خصوصا افراد معروف می تواند تصویر و نوشته ای از شما باقی بگذارد ولی صرفا لایک کردن و یا محبوب کردن عکس ها یا فیلم ها نمی تواند برای شما به تنهایی موثر واقع شود.

3. تگ کردن دوستان

یک روایت یا عکس یا حتی استوری می توانید تهیه کنید و دوستان خودتان را تشویق کنید تا دوستانشان را به پیج شما دعوت کنند. در اینطور مواقع جذابیت آن داستان یا روایت بسیار حائز اهمیت می باشد تا افرادی که تا به حال نه اسمی از شما شنیده اند نه شما را می شناسند با شما آشنا شوند.

4. به مخاطبان دلیلی برای پیگری صفحه تان ارائه دهید

به جای آنکه فقط بگویی ما را در اینستاگرام دنبال کنید دلیلی برای پیگیری ارائه دهید. به عنوان مثال شما یک کار خیرخواهانه انجام می دهید و یا یک کار مد و فشن انجام می دهید و حتی خدمات حقوقی ارائه می دهید. به مخاطبان خود محتوایی را ارائه کنید که بدانند هدف از دنبال کردن صفحه مدنظر چیست و چرا باید آنرا دنبال کنند.

5. استفاده از هشتگ (#)

اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *