چگونه با تولید محتوا ترافیک سایت خود را افزایش دهیم؟

افزایش ترافیک با تولید محتوا

چه یک فروشگاه لوازم دیجیتالی باشید و چه یک مؤسسه مصالح ساختمانی، افزایش ترافیک با تولید محتوا برای سایت، یک هدف مشترک بین بسیاری از صاحبان مشاغل و بازاریابان است.

وب سایت شما ویترین فروشگاه آنلاین شماست، جایی که بازدیدکنندگان می توانند در مورد پیشنهادات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند، به برند شما اعتماد کنند و در نهایت به مشتری تبدیل شوند.

به طور کلی با توجه به مطالبی که در مورد بهبود ترافیک نوشته شده است، تشخیص اینکه چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی مفید نیست، دشوار است. نگران نباشید، شما تنها نیستید.

ما در این مقاله همه روش‌های افزایش ترافیک را لیست نمی‌کنیم، در عوض، تاکتیک های اثبات شده ای را برایتان می آوریم که همه آنها مفید هستند.

افزایش ترافیک با تولید محتوا

بدون محتوا نمیتوانید ترافیک سایت بیشتری دریافت کنید، همچنین هیچ یک از استراتژیهای دیگر را نمی توانید بدون محتوای خوب و با کیفیت انجام دهید.

اول از همه، کسب و کار شما به وبلاگی نیاز دارد که بتوانید به طور منظم محتوای مفید و طولانی را در سایت خود منتشر کنید.

شرکتهایی که وبلاگ نویسی می کنند 97 درصد لینکهای بیشتری به سایت های خود دریافت می کنند و کسب و کارهایی که وبلاگ دارند 55 درصد بیشتر از کسب و کارهایی که بازدیدکننده وب سایت ندارند، بازدید می خورند.

خدمات تولید محتوا

هرچه محتوای بیشتری را در سایت خود قرار دهید، دلایل بیشتری برای بازدید از سایت به وجود می آید و بدون وبلاگ، انجام بیشتر استراتژی‌های موجود در این پست (یا هر پستی در مورد این موضوع) دشوار خواهد بود.

افزایش ترافیک با تولید محتوای منظم

یک تقویم برای خدمات تولید محتوا ایجاد و استفاده کنید، اینکه چه زمانی محتوا را در وب سایت خود و در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید بسیار مهم است. استراتژی شما باید یک جریان ثابت از تولید محتوا باشد که از اهداف کلی در مورد بازاریابی شما پشتیبانی کند.

مطالعات بیشتر: تولید محتوا برای سایت چه ویژگی و تفاوتی با محتوای عادی دارد؟

همه موضوعات و خدمات تولید محتوا را برای اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید که به آن دسترسی داشته باشند.

برخی از مسائل و رویدادهایی که باید در تقویم خود لحاظ کنید عبارتند از

  • رویدادهای جامعه
  • موضوعات مهم و روزانه جامعه
  • تعطیلات ملی
  • رویدادهای جاری (باید به روز شوند)

زمان‌بندی پست‌ها از قبل، به شما امکان می‌دهد زمان بیشتری را صرف تمرکز بر روی موضوعات دیگر کنید.

ایجاد و دنبال کردن تقویم‌های محتوا به شما کمک می‌کند مسیر خود را به بهترین شکل ادامه دهید، در زمان صرفه‌جویی کنید و محتوای مرتبط را به طور منظم پست کنید.

محتوا را برای کاربر بنویسید نه موتورهای جست و جو

بازاریابی محتوا بر جذب افراد مناسب، برای شرکت شما تمرکز دارد. یکی از بهترین راهها برای انجام این کار ایجاد محتوا از طریق وبلاگ نویسی است.

برای تولید محتوایی که بازدیدکنندگان را به سایت شما جذب کند، ابتدا باید شخصیت خریدار خود را درک کنید. هنگامی که مخاطبان خود را بشناسید، میتوانید محتوایی ایجاد کنید که به طور طبیعی آنها را جذب سایت شما کند.

افزایش ترافیک با تولید محتوا شخصیت شناسی

شخصیت خریدار خود را شناسایی کنید، درباره بازار هدف خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و همه چیز را از عنوان شغلی گرفته تا بالاترین درجات حرفه خود را، درک کنید.

انجام تحقیقات سئو

آنچه را که مخاطبان شما در موتورهای جستجو، جستجو میکنند را بیاموزید تا بتوانید بهترین محتوا را ارائه دهید.

افزایش ترافیک با تولید محتوا پیش نویس

با تهیه پیش نویس پست شروع کنید که به سوالات مخاطبان شما پاسخ میدهد، از زوایای جالب برای بهتر جلوه دادن پست خود استفاده کنید.

انتشار

پست را در قسمت وبلاگ سایت خود منتشر کنید، از ابزارهای سئو برای بهینه سازی محتوای خود استفاده کنید.

برای افزایش ترافیک با تولید محتوا نیاز کاربر را برطرف کنید

از مخاطبان خود نظرسنجی کنید تا متوجه شوید آنها چه نوع محتوایی را می خواهند، می توانید این کار را با ارسال ایمیل به مشترکین خود انجام دهید و از آنها نظرشان را بپرسید.

بازاریابی محتوا

به عنوان مثال، اگر یک سایت بازاریابی دارید، از مشترکین خود بخواهید که نظرات خود را در رابطه با بازاریابی کسب و کار خود به شما بگویند با این کار می‌توانید از آن اطلاعات برای هدایت محتوای خود استفاده کنید تا همیشه اطلاعات مورد نیاز مخاطبان را در اختیارشان قرار دهید.

در تولید محتوا وسواس به خرج دهید

تنها چیزی که باید در مورد تولید محتوا بدانید و آن را یاد بگیرید، این است که تولید محتوا یک سیستم است.

اگر سیستم خوبی داشته باشید، میتوانید محتوای خوبی تولید کنید، در حالی که راه‌اندازی یک سیستم دقیق و سازمان ‌یافته با چندین مرحله ممکن است به نظر اتلاف وقت باشد، این چیزی است که به شما امکان می‌دهد بعداً تلاش‌های خود را مقیاس‌ بندی کنید، نقش‌ها و مسئولیت‌ها را به وضوح بیان کنید و مشکلات تولید محتوا را قبل از وقوع آنها حل کنید.

مطالعات بیشتر: انواع تولید محتوا پزشکی کدام هستند و ویژگی های خاص آن چیست؟

جمع بندی

از نکات بالا برای افزایش ترافیک با تولید محتوای اینترنتی خود استفاده کنید، محتوایی تولید کنید که مشتری محور باشد زیرا مخاطبان سایت شما به چالشها و مشکلات و خواسته های خود اهمیت می دهند.

هنگامی که از تاکتیکهای بالا برای به دست آوردن ترافیک وب سایت بیشتر استفاده میکنید، مشتریان و درآمد بیشتری برای برند خود دریافت خواهید کرد.

بازاریابی تولید محتوا، ترافیک را به طور مستقیم و غیر مستقیم و در کوتاه ‌مدت و بلند مدت به وب‌ سایت شما هدایت می‌کند. هنگامی که این کار به خوبی انجام شود، تاثیر به سزایی برای سایتتان خواهد داشت.

فراموش نکنید که بازاریابی محتوا در مقایسه با سایر تکنیکهای دیجیتال مارکتینگ به سرمایه گذاری کمتری برای دستیابی به نتایج مفید، نیاز دارد.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *