آشنایی با قابلیت Nametag اینستاگرام

nametag اینستاگرام

قابلیت Nametag اینستاگرام

Nametag اینستاگرام قابلیتی است که به تازگی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به منظور سرعت بخشیدن به فالو کردن و فالو شدن طراحی و اضافه شده است. شما به کمک نیم تگ اینستاگرام قادر خواهید بود بدون تحقیق و تفحص درون کل پلتفرم این شبکه اجتماعی، به راحتی کاربران مد نظرتان را فالو کنید.

این ویژگی جدید اینستاگرام با نشان دادن نام کاربری بر روی نمایشگر گوشی در قالب کد قابل اسکن، کار می کند. این مهم تنها مزیت نیم تگ نمی باشد، شما می توانید تگ مدنظرتان را سفارشی سازی کنید و به همان شکل که در نظر دارید آن را تغییر دهید. از این رو نیم تگ شما هیچ شباهتی به بارکدهای عادی با ظاهری ساده ندارد.

Nametag اینستاگرام این ویژگی جدید در برخی از شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای دیگر نیز موجود است. به عنوان مثال کاربران توییتر، فیس بوک و اسنپ چت می‌‌توانند یک QR کد برای خودشان طراحی کنند و به کمک QR کد دیگران را قادر می سازند که به سرعت آن ها را پیدا کنند.

قابلیت nametag اینستاگرام
دلیل طراحی و تولید این قابلیت فراموش کردن نام حساب های کاربری اینستاگرام توسط تعداد بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی می باشد از طرفی احتمال اشتباه شدن حساب ها نیز بسیار زیاد است.

زیرا تعداد کاربران اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است در نتیجه با تایپ کردن هر ترکیبی از اسم و فامیلی به هر زبانی، چندین حساب کاربری نمایش داده خواهد شد. به همین منظور در اغلب اوقات پیدا کردن فرد مورد نظر از میان آن‌ها دشوار است.

نحوه فعالسازی

  1. ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس بر روی Nametag که در بالای صفحه در سمت راست قرار گرفته است کلیک کنید.
  2. به منظور نمایش داده شدن Nametag بارکد منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

این قابلیت هم در سیستم عامل IOS و هم Android برای کاربران اینستاگرام فعال شده است.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *