خلاقیت در اینستاگرام

ایده و خلاقیت در اینستاگرام

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام با حداقل ۳۰ تا ۳۵ میلیون کاربر ایرانی، پس از تلگرام دومین شبکه اجتماعی محبوب در کشورمان می باشد. با این تعداد کاربر فعال ایرانی و افزایش روزافزون آن، دیده شدن در میان جمعیت بزرگ اینستاگرام کار مشکلی است بنابراین ساخت حساب کاربری، فعالیت، بارگذاری تصاویر و … به تنهایی کافی نمی باشد؛ اگر قصد دارید در اینستاگرام دیده شوید باید به طور خلاقانه از این شبکه اجتماعی استفاده کنید.

خلاقیت در اینستاگرام به چه صورت

استفاده از یک تم خواص

ایجاد و تمرکز بر روی یک تم یا استفاده از یک فیلتر (تکنیک ویرایش) برای تمامی پست های شما، منجر به یکپارچگی حساب کاربریتان می شود و کابران اینستاگرام به محض مشاهده کردن تصاویر و ویدئو های شما تشخیص خواهند داد که این پست مربوط به شماست. به طور کلی می توان گفت سبک خود را در خلاقیت در اینستاگرام پایه گذاری کرده اید.

اهمیت خلاقیت در اینستاگرام

چیدمان تصاویر

بخش بزرگی از جذابیت شبکه اجتماعی اینستاگرام برای کاربرانش، پلت فرم و سبک طراحی شبکه ای و چهارخانه ای آن است. تا به حال در مورد استفاده از این پلت فرم به عنوان یک استراتژی موفق برای دیده شدن خود در میان کاربران اینستاگرام فکر کرده اید؟ درست است که این کار شامل برنامه ریزی، طراحی و جزئیات بسیاری می باشد اما هنگامی که به درستی انجام شود می تواند تاثیرگذار باشد.

کاربرد خلاقیت در اینستاگرام

برگزاری کمپین های تبلیغاتی

برگزاری مسابقات و کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام، مشارکت زیادی فی مابین شما و کاربرانتان به همراه می آورد. سعی کنید یک رویکرد تعاملی با استفاده از چیدمان چهارخانه ای اینستاگرام ایجاد کنید.

جایگزین خلاقیت در اینستاگرام

هشتگ

همواره دشوارترین قسمت اینستاگرام، ایجاد محتوای تازه و جذاب برای کاربران و مخاطبان شما می باشد. شما قادر هستید به کمک مخاطبان فعال خود و هشتگ های غیر برند یک کمپین تولید محتوا شده راه اندازی کنید. البته لازم به ذکر است که هشتگ باید خلاقانه و هوشمندانه باشد و مهم تر از همه، برند خود را در آن قرار ندهید زیرا کمتر جنبه تبلیغاتی دارد و در نتیجه می تواند سودمند باشد.

ایده هایی که در این مقاله به منظور ایجاد خلاقیت در اینستاگرام عنوان شد تنها بخش کوچکی از ساخت یک اکانت در اینستاگرام محسوب می شود. امیدوار هستیم با استفاده از ایده های ذکر شده پست های جذاب و متفاوتی را در اینستاگرام خود منتشر کنید و اکانتی خلاق داشته باشید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *