مدت زمان سئو

مدت زمان سئو

مدت زمان سئو

مدت زمان سئو ، چه مدت زمان می برد تا یک وب سایت در صفحه اول نتایج جستجو گوگل ظاهر شود؟
سئوالی می باشد که همواره ذهن صاحبان یک کسب و کار را درگیر خود کرده است. به طور کلی می توان گفت عواملی از قبیل قدرت وب سایت ، میزان مهارت در سئو ، روش های بهینه سازی به کار گرفته شده و … در مدت زمان سئو برای وب سایت تاثیرگذار است. اکثر صاحبان کسب و کارها مایل هستند که وب سایتشان در کمترین زمان به بهترین جایگاه دست پیدا کند، که عجله بیش از حد ممکن است منجر به کسب امتیاز منفی و کاهش رتبه وب سایت از جانب گوگل شود. به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم روش های مختلف سئو با مدت زمان آن را برای شما زیر ذره بین ببریم.

سئو کلاه سیاه

فرآیند غیر متعارف یا متخلفانه سئو را به اصطلاح سئو کلاه سیاه می گویند. این روش بهینه سازی وب سایت علارقم بی فایده بودنش ، از نظر افرادی که اطلاعات کافی ندارند؛ بهترین روش برای بهینه سازی یک وب سایت می باشد. زیرا در عرض 3 هفته ، وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل و حتی در 3 لینک بالای صفحه قرار می گیرد. اما از زمان تغییر الگوریتم های گوگل سئو کلاه سیاه فرآیندی خطرناک و مضر محسوب می شود زیرا مخالف با قوانین گوگل می باشد در نتیجه منجر به کاهش رتبه وب سایت شما خواهد شد. از این رو بهتر است هیچگاه به سراغ سئو کلاه سیاه نروید.

سئو کلاه سفید

این فرآیند کاملا در خلاف جهت سئو کلاه سیاه حرکت می کند. در سئو کلاه سفید با رعایت قوانین و الگوریتم های گوگل ظرف مدت 6 تا 1 سال بنا بر کلمات کلیدی انتخابی، وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش خواهد داشت. لازم به ذکر است که هزینه سئو کلاه سفید بیشتر از فرآیند کلاه سیاه می باشد اما این مهم برای وب سایت شما ماندگار است و منجر به افزایش رتبه وب سایتتان می شود و در کل نتیجه منطقی تر و پایدارتری از سئو کسب خواهید کرد.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *