امکانات جدید استوری اینستاگرام

امکانات جدید استوری اینستاگرام
امکانات جدید استوری اینستاگرام، از زمان اضافه شدن استوری، این امکان به یکی از پرطرفدارترین قابلیت اینستاگرام تبدیل شده.

امکانات جدید استوری اینستاگرام ، از زمان اضافه شدن استوری به اینستاگرام، این امکان به یکی از پرطرفدارترین قابلیت های اینستاگرام تبدیل شده و روزانه میلیون ها استوری توسط کاربران در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است به همین منظور اینستاگرام در آخرین به روزرسانی خود، از اضافه شدن یکسری ویژگی جدید به لیست قابلیت های استوری رو نمایی کرده است.

مقاله مرتبط : منشن در اینستاگرام چیست؟

این ویژگی ها در ابتدا تنها برای تعدادی از کاربران فعال می باشد ولی به مرور، تمامی کاربران به این امکانات جدید دسترسی پیدا خواهند کرد.

امکان اضافه کردن موزیک به استوری

اینستاگرام امروز قابلیت استفاده از موسیقی را به استوری های خود اضافه کرده است. این شرکت به شما این امکان را می دهد تا متناسب با هر لحظه، موسیقی مورد نظرتان را به همان سادگی اضافه کردن هشتگ و ساعت و لوکیشن، بر روی استوری اینستاگرام پخش کنید و به راحتی احساسات خود را بیان کنید.

قابلیت جدید استوری اینستاگرام

این شرکت یک لیست از آهنگ های روز دنیا را در اختیارتان قرار می دهد و شما می توانید موزیک مد نظرتان را جست و جو و در نهایت انتخاب کنید لازم به ذکر است که امکان انتخاب آهنگ از داخل گوشیتان مقدر نیست و تنها می توانید از میان موزیک های در نظر گرفته شده اینستاگرام، موزیک مورد نظرتان را به استوری اضافه کنید.

البته ممکن است در ابتدای امر آرشیو موزیک های اینستاگرام کامل نباشد ولی با توجه به امضای قرارداد با شرکت های UMG، سونی و وارنر شما به برترین موزیک ها دسترسی دارید و حتی در آینده ای نزدیک این آرشیو به مرور کامل تر خواهد شد.

قابلیت پرسش سوال در استوری

در حال حاضر شما قادر هستید از طریق استوری اینستاگرام، به صورت مستقیم پیام شخصی ارسال و یا دریافت کنید که این دسته از پیام ها می تواند در پاسخ به استوری باشد.

پیشنهاد نویسنده: افزایش فالوور اینستاگرام با ۱۰ روش آسان و سریع

به همین منظور اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت پرسش سئوال در بخش استوری، دسترسی کاربرانش را راحت تر کرده است. این ویژگی به شما اجازه می دهد که سئوالات خاص خودتان را توسط استوری بپرسید و بینندگان استوری شما از طریق لمس کردن کادر متن، به هر شکلی که دوست دارند به سئوال شما پاسخ می دهند.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *