نام تجاری جدید گوگل ادوردز

نام جدید برند تبلبغات گوگل

یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی استفاده از خدمات گوگل ادوردز است که می تواند در جذب مشتری و فروش محصولات شما بسیار اثرگذار باشد. این روزها گوگل به تمام افرادی که حساب فعال گوگل دارند، ایمیلی تحت عنوان تبدیل «Google Adwords» به «Google Ad» ارسال کرده است. از تاریخ ۲ مرداد ماه نام و لوگوی جدید گوگل ادز برای همگان قابل رویت می باشد. البته لازم به ذکر است که این تغییرات تنها به نام و لوگو منتهی نمی شود و تغییراتی در نام دامنه برای دسترسی به حساب کاربری و قسمت راهنمایی و… نیز به وجود می آید ولی از نظر عملکرد و کارایی هیچ تغییری نخواهد کرد.
نام تجاری جدید، به شما طیف گسترده ای از قابلیت های تبلیغاتی شرکت گوگل را ارائه می دهد. شما تمامی امکانات تبلیغاتی موجود در Google.com را در نام تجاری جدید یعنی Google Ads مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال شما قادر به ساخت نوع جدیدی از کمپین برای معرفی کسب و کارهای کوچک در تبلیغات گوگل خواهید بود که به شما در انجام ساده تر تبلیغات آنلاین کمک خواهد کرد.

نام جدید گوگل ادز

استفاده از پلت فرم بازاریابی گوگل نیز می تواند یکی دیگر از قابلیت های ارائه شده باشد. بازاریابان می توانند از پلت فرم بازاریابی گوگل برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.
درکل میتوان گفت ایجاد این نام تجاری جدید نشان دهنده، استفاده از خدمات تبلیغاتی گوگل توسط طیف گسترده ای از افراد و افزایش روز افزون آن می باشد.

علت استفاده از گوگل ادوردز چیست؟

تفاوت بسیاری میان افرادی که از طریق گوگل تبلیغات را می بینند با افرادی که از طریق گوگل ادوردز این کار را انجام می دهند وجود دارد. افرادی که از طریق گوگل وارد تبلیغات می شوند در واقع بیشتر برای کسب اطلاعات وارد می شوند این در حالی است که افرادی که از طریق گوگل وارد می شوند می خواهند محصولی را خریداری کنند و می دانند تبلیغ دقیقا به چه منظوری است بنابراین درآن بر خلاف گوگل شاید مخاطبان کم باشند اما مشتریان واقعی تری برای خرید محصولات شما هستند.

مزایای استفاده از گوگل برای تبلیغات

از جمله مزایای استفاده از گوگل ادورز می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. گوگل ادوردز جدیدبعد از راه اندازی تبلیغات لازم نیست چند ماه صبر کنید تا نتیجه بگیرید. با استفاده از خدمات گوگل خیلی سریع می توانید نتیجه گیری کنید.
  2. گوگل ادز پتانسیل بسیار بالایی دارد که با استفاده از آن می توانید بیشترین ترافیک، بیشترین تبدیل و بیشترین کلیک را داشته باشید.
  3. از مزایای دیگر آن این است که می توانید کمپین های تبلیغاتی گوگل خود را در آن راه اندازی و یا متوقف کنید و کنترل هر دوی این ها در دستان شما است. هر گاه احساس می کنید تبلیغی نتیجه نمی دهد می توانید آن را حذف کنید و یا در زمان لازم راه اندازی نمایید.
  4. استفاده از گوگل ادوردز سبب می شود از رقبای خود پیشی بگیرید. شما بدون صرف زمان و هزینه برای سئوی سایت خیلی سریع توانسته اید به هدف خود برسید و ترافیک بسیاری را به سمت سایتتان هدایت کرده اید.
  5. گوگل برای شما شرایطی را فراهم می کند تا به واسطه آن تبلیغات تقلبی را شناسایی نمایید. در نتیجه هزینه های تبلیغ کنندگان کاهش می یابد. در واقع گوگل جلوی آن ها را می گیرد تا دیگر نتوانند ب رروی تبلیغات شما کلیک کنند.
  6. با استفاده از امکانات گوگل می توانید افرادی که خرید خود را نیمه رها کده اند و یا افرادی که از سایت شما دیدن کرده اند را به سمت خود فرابخوانید. در نتیجه بسیاری از این افراد به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهند شد.
  7. لازم نیست برای تبلیغات در آن حتما شرکت بزرگ و یا برندی داشته باشید. بلکه می توانید حتی برای کسب و کارهای کوچک هم از گوگل ادوردز استفاده نمایید. عده بسیاری از کاربران به دنبال محصولاتی هستند که فروش آن ها بر عهده کسب و کارهای کوچک است.

نحوه مدیریت تبلیغات در گوگل ادوردز

مدیریت تبلیغات نیز بسیار حائز اهمیت است.لازم است برای کسب موفقیت در گوگل مدت زمان زیادی صزف کنید. همچنین می دانید که به راحتی می توان اکانتی را راه اندازی کرد اما آن چه اهمیت دارد نحوه مدیریت اکانت است. اگر مدیریت خوبی وجود نداشته باشد احتمال عقب نشینی کاربران از سایت شما بسیار زیاد است. همچنین در صورتی که مدیریت خوبی داشته باشید میزان هزینه ای که پرداخت می کنید بسیار کم تر از رقبای خود خواهد بود.

استفاده از افزونه های تبلیغاتی در گوگل ادوردز

افزونه های تبلیغاتی می توانند در جذب مخاطب به شما بسیار موثر باشند و تبلیغ شما را بسیار پربارتر کنند. از جمله این افزونه ها که به کمک آن ها می توانید ارتباط بهتری با مخاطبان خود داشته باشید می توان به افزونه تماس، افزونه لوکیشن و افزونه لینک دادن به وب سایت نام برد.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *