تاثیرات طراحی صفحه درباره ما در سئو

تاثیر طراحی صفحه درباره ما در سئو

زمانی که به کلمه سئو برخورد می کنیم، ناخودآگاه به یاد یکسری تکنیک های فنی در راستای بهینه سازی وب سایت می افتیم؛ اما این مهم تنها شامل تکنیک های فنی نمی باشد بلکه برخی از اصول و قوانین تاثیرات طراحی صفحه درباره ما در سئو وب سایت نیز، می تواند بر جذب کاربران و در نتیجه افزایش رتبه سایت شما (سئو) تاثیر بگذارد.

هدف اصلی صاحبان کسب و کار از انجام سئو ، ارائه و فروش کالا و خدمات به واسطه افزایش رتبه وب سایتشان می باشد. تحقیقات نشان می دهد که کاربران وب قبل از خرید و استفاده از کالا و خدمات یک وب سایت، به دنبال آدرس و اطلاعاتی درخصوص کمپانی مد نظرشان هستند به همین دلیل می توان گفت صفحه درباره ما جزو مهمترین صفحات هر وب سایت محسوب می شود.

ما در این مقاله قصد داریم به ۵ نکته ی سئو در طراحی صفحه درباره ما بپردازیم تا با رفع آن به فروش و ارائه بیشتر محصولات شما کمک کنیم.

۱. وجود صفحه درباره ما

متاسفانه برخی از وب سایت ها ماهیت صفحه درباره ما را با صفحه تماس با ما اشتباه گرفته اند. صفحه تماس با ما حاوی اطلاعات تماس و صفحه درباره ما در خصوص ماهیت، اهداف و تاریخچه شرکت شما می باشد. به طور کلی می توان گفت درنظر نگرفتن صفحه درباره ما در یک وب سایت، منجر به نادیده گرفتن تمامی زحمات در راستای انجام سئو وبسایت شما می شود.

تاثیرات طراحی صفحه درباره ما در سئو

۲. وجود نامی معتبر

هدف از ایجاد صفحه درباره ما، جلب اطمینان کاربران به برند و سایت شما می باشد بنابراین تنها نباید شامل چند پاراگراف در خصوص چشم اندازها، اهداف، تاریخچه و… شرکت شما باشد. به منظور اعتماد سازی جوایز گرفته شده، نمایشگاه های شرکت کرده، نام رئیس و کارمندان مهم شرکت نیز باید نوشته شود.

۳. ویدئو

تاثیرگذارترین نوع محتوا، محتوای ویدئویی می باشد. ویدئو شما در صفحه درباره ما باید متفاوت با سایر صفحات شما باشد. علاوه بر آن ویدئو شما باید کوتاه و در خصوص کسب وکارتان باشد. برخی از نکات در ساخت ویدئو به شرح زیر می باشد:

  • ساخت مستند از فضا و عملیات های داخلی شرکت
  • حجم متناسب ویدئو
  • نمایش محصولات و خدمات ارائه شده
  • متناسب با متون موجود

۴. متن جذاب

متن صفحه درباره ما باید روان، قابل فهم و ساده نوشته شود که به کمک آن بتوانید کاربران وب را در تمامی سنین و سطح تحصیل جذب کنید.

۵. داستان گونه بنوسید

به منظور جذاب بودن متن صفحه درباره ما، آن را به شکل داستان گونه بنویسید زیرا دانستن چگونگی تاسیس شرکت شما، روند شرکت، مشکلات، راهکارها و… آن هم به شکل داستان برای کاربران بسیار گیرا می باشد.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *