اثرگذاری تبلیغات در گوگل برای موسسات مهاجرتی

تبلیغات در گوگل برای موسسات مهاجرتی

تبلیغات در گوگل برای موسسات مهاجرتی چقدر می تواند در فعالیت های موسسات مهاجرتی تاثیر مثبت داشته باشد؟ گوگل ادز برای مهاجرت و شرکت های مهاجرتی چه فضایی را برای تبلیغات ایجاد می کند؟ امکان سنجش تاثیر تبلیغات در گوگل برای مهاجرت وجود دارد؟ پاسخ به این سوالات چندان نمی تواند سخت باشد.

تبلیغ در گوگل

حالا دیگر حضور در فضای گوگل برای تمام کسب و کارها به یک اصل تبدیل شده است. امور تجاری، بازرگانی، خدمات و تمام حوزه های کاری از پتانسیل و ظرفیت استفاده از این فضا بهره مند هستند.اما در این میان برخی فعالیت ها هستند که کاملا با نوع چارچوب و فضای گوگل همخوانی دارند.
شرکت های مسافرتی، توریستی و مهاجرتی یکی از این موارد هستند. در مورد این نزدیکی و همخوانی در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد. اینکه چطور تبلیغ در گوگل برای مهاجرت می تواند یک شرکت فعال در این حوزه را به سمت مشتریان خود سوق دهد.

استفاده شرکت های مهاجرتی از گوگل تا چه حد امکان موفقیت دارد؟

همانطور که گفتیم برای اینکه فعالیتی تجاری، یا خدماتی بتواند در فضای گوگل به موفقیت برسد، همخوانی فضای کاری مورد بحث با امکانات فضای گوگل یک اصل است. اینکه منظور ما از همخوانی چیست را در ادامه مورد تشریح قرار خواهیم داد.
کارشناسان حوزه تبلیغات بر آن هستند که برای هر دسته از فعالیت های کاری، یک فضا برای عرضه مناسب تر است. در واقع تناسب بین فضای تبلیغاتی و نوع فعالیت مورد بحث، اهمیتی حیاتی در موفقیت آن تبلیغ دارد.

گوگل ادز و موسسات مهاجرت
به عنوان مثال، یک شرکت تولیدکننده نوشابه های گازدار را در نظر بگیرید، مشخص است که تبلیغات تلویزیونی برای چنین شرکتی می تواند به شنیده شدن نام برند کمک کند. اما برای یک کالای دیگر با مشتریان هدف ویژه، هزینه تبلیغ در چنین فضایی شاید با میزان عایدات حاصل از آن همخوانی نداشته باشد.
در واقع، شناخت فضای مناسب برای تبلیغات، اولین گام در رسیدن به مشتریان مورد نظر است. شرکت مهاجرتی، یک بازار هدف مشخص دارد، مهاجرت به خارج از کشور، یک کالای مصرفی روزانه نیست و یک شرکت مهاجرتی هم هزینه بالایی برای تبلیغات ندارد.
به همین دلیل، یک شرکت مهاجرتی باید نوعی خاص از تبلیغات را انتخاب کند، که ضمن تناسب هزینه ای، امکان موفقیت بالاتر در رسیدن به مشتریان را هم داشته باشد. ما بر این عقیده هستیم که گوگل ادز این امکان را به بهترین نحو فراهم می آورد. در واقع، تبلیغ در گوگل ادز برای مهاجرت، با شاخصه های فعالیت یک شرکت مهاجرتی تناسب و همخوانی دارد.

گوگل ادز چیست؟

احتمالا در موقع جستجوهای اینترنتی خود در گوگل و در بین مواردی که در پاسخ به جستجوی شما در گوگل برای شما بالا آورده شده، چهار مورد مجزا با پیشوند ad را دیده اید. مثلا همین حالا عبارت تبلیغ در گوگل برای مهاجرت را درگوگل بزنید. می بیند که در بالای صفحه، چهار گزینه با این پیشوند دیده می شود، این همان گوگل ادز است.
مزایای تبلیغ در گوگل ادز، متعدد و متنوع است. گوگل ادز به شما به عنوان یک شرکت فعال در زمینه مهاجرت این فرصت را می دهد که به طور مستقیم با مشتریان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

1. اعتمادسازی

تعداد افراد متقاضی مهاجرت در ظرف چند سال اخیر بسیار بالا رفته است،از مهاجرت های تحصیلی گرفته تا مهاجرت های کاری، این یعنی سطح بالایی از مشتریان در این حوزه. اما مسئله ای که در زمینه مهاجرت وجود دارد عدم اعتماد به شرکت های متعدد و پرشمار فعال در این حوزه است.
برای اینکه فردی به شرکتی اعتماد داشته باشد قطعا تبلیغات نقش اساسی را ایفا می کند و تبلیغ در گوگل برای مهاجرت می تواند کلید جذب مشتریان این حوزه از طریق اعتماد سازی باشد.
کمتر فردی در حال حاضر هست که حداقل یکبار در طول روز، چیزی را در گوگل مورد جستجو قرار ندهد. امکان تبلیغ در گوگل همانطور که در بالا هم تشریح شد به شما این فرصت را می دهد که دقیقا به مشتریانی وصل شوید که خدمات شما را در گوگل مورد جستجو قرار داده اند.
با هدایت مشتری بالقوه به سایت، شما این فرصت را دارید که با تبلیغات مناسب در سایت، این اعتمادسازی اولیه را بوجود بیاورید.

تاثیر تبلیغات در گوگل بر موسسات مهاجرتی

2. امکان استفاده از امکانات گوگل

گوگل یک فضای با امکانات و فضای نامحدود است. تبلیغ در گوگل برای مهاجرت علاوه بر هدایت مشتریان به سایت شما، به سایت مهاجرتی این فرصت را می دهد که از دیگر امکانات این فضا بهره ببرید. به عنوان مثال، امکان استفاده از نظرات کاربران در فضای گوگل، می تواند زمینه تبلیغات شما را قوی تر کند.
مشتریان قدیمی شما که از خدمات شما راضی بوده اند می توانند نظرات خود را در سایت قرار دهند و به این ترتیب برای شما فرصت اعتمادسازی و کسب مشتریان بیشتر را فراهم بیاورند. این امکان تبادل نظر، ضمن فرصت معرفی شما از سوی کاربران، باعث ارتقا و افزایش رتبه سایت شما و در نتیجه بهبود موقعیت شما در جستجوهای اینترنتی می شود.

3. امکان سنجش نتیجه تبلیغات

بزرگ ترین امتیاز تبلیغات در گوگل برای موسسات مهاجرتی آن است که شما دقیقا با مشتریانی مرتبط می شوید که قصد استفاده از خدمات حوزه کاری شما را دارند.
اگر شما موسسه مهاجرتی خود را در روزنامه ای پرتیراژ تبلیغ کنید، تعداد افرادی که در روزنامه به آگهی تبلیغاتی شما توجه می کنند، مشخص نیست. اما در گوگل ادز، صرفا کسی به سایت شما وارد می شود که عبارت تبلیغاتی شما را مورد جستجو قرار داده است.
به عنوان مثال، اگر نوع عبارات تبلیغاتی شما، شرکت مهاجرتی اطلس باشد، افرادی که در گوگل شرکت مهاجرتی را مورد جستجو قرار داده اند با تبلیغ شما مواجه می شوند و به سایت شما وارد می شوند و مسئله مهم تر این است که پرداخت شما به ازای هر کاربر ورودی به سایت شما است، یعنی شما پرداخت به ازای هر کلیک دارید.
این یعنی شما فرصت سنجش نتیجه تبلیغات خود را در بازه های زمانی از پیش تعیین شده خواهید داشت.

نتیجه گیری

گوگل ادز یک فضای تبلیغاتی جدید، منحصربه فرد و استثنائی برای تبلیغات است که اگر به صورت مناسب مورد بهره برداری قرار بگیرد می تواند برای یک شرکت مهاجرتی نتایجی سریع را به بار بیاورد.
اما توجه داشته باشید که تبلیغات در گوگل برای موسسات مهاجرتی، مثل تمام موارد استفاده از گوگل ادز باید با رعایت برخی اصول مشخص انجام شود، مواردی چون عبارات استفاده شده در تبلیغ، رعایت ملاحظات مربوط به صفحه فرود و موارد مرتبط دیگررعایت این موارد امکان استفاده مناسب از فضای گوگل ادز برای یک موسسه مهاجرتی را فراهم می آورد.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *