بازاریابی دیجیتال به کمک صفحه اینستاگرام

بازاریابی با اینستاگرام

همانطور که آگاه هستید امروزه اینستاگرام یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان و به خصوص در ایران می باشد که به راحتی جای فیسبوک را گرفته است و می تواند در بازاریابی نیز کمک کند.
بازاریابی با اینستاگرام علاوه بر یک شبکه اجتماعی عالی، بستری آماده برای دستیابی به مشتریان بالقوه و برندسازی نیز می باشد زیرا امروزه این شبکه اجتماعی شامل 130 میلیون کاربر فعال و 30 میلیارد عکس لایک شده در ماه می باشد.

راه های استفاده از اینستاگرام برای بازاریابی دیجیتال

با استفاده درست از اینستاگرام قادر خواهید بود تصاویر و ویدئو های خود را مانند ویروس در بین کاربران اینستاگرام انتشار دهید و فعالیت تجاری خود را به بهترین شکل انجام دهید.

محتوای خلاقانه

ایجاد محتوای تازه و جذاب برای مخاطبان کسب و کارتان، نیازمند تلاش بسیار زیادی می باشد. پست های منتشر شده باید خلاقانه و در عین حال جذاب باشد تا افراد بیشتری به دنبال کردن شما ادامه دهند.
لازم به ذکر می باشد تولید محتوا تصویری خلاقانه تقریبا بیش از دو برابر پست های متنی مورد استقبال کاربران اینستاگرام قرار گرفته است. شما قادر خواهید بود به کمک بارگذاری تصاویر خلاقانه با کاربران اینستاگرام تعامل داشته باشید و برند خود را قوی تر کنید.

اینستاگرام مارکتینگ

برقراری ارتباط

سعی کنید تاریخچه و موضوع کسب و کار خود را با شیوه های نوین و متفاوت به نمایش بگذارید و یک ارتباط عاطفی بین مخاطبان خود برقرار کنید.

تبلیغات غیر مستقیم

شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای محیطی صمیمی و دوستانه می باشد به همین منظور تبلیغ مستقیم خدمات و محصولات شما تاثیری بر روی کسب و کارتان نمی گذارد. همواره سعی کنید به واسطه تبلیغ غیر مستقیم محصول و یا خدمات خود، احساسات مخاطبین خود را بسنجید و آن ها را به خرید بیشتر ترغیب کنید.

دسترسی نامحدود

همان طور که اشاره شد، شبکه اجتماعی اینستاگرام شامل میلیون ها عضو فعال می باشد که شما را قادر به رساندن پیام های مختلف از جمله بازاریابی با اینستاگرام دیجیتال توسط جامعه عظیمی از کاربران می سازد

هزینه اندک

شما می توانید با صرف هزینه ای بسیار کمتر نسبت به تبلیغات سنتی، پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبان هدف خود برسانید و کمپین تبلیغاتی خود را فعال سازید.
به طور کلی می توان گفت شبکه اجتماعی اینستاگرام به یک گزینه مناسب و به یکی از الزامات دنیای بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است؛ به همین منظور برند سازی و جلب مخاطب بیشتر از طریق این مهم، مستلزم رعایت نکات ذکر شده در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام و روش های درگیر کردن کاربران شما می باشد که در این مقاله به اختصار به آن پرداختیم.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *