تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل
تبلیغات در گوگل ارزان ، گوگل ادز یک سیستم هدفمند تبلیغاتی در شرکت گوگل است که منجر به جذب مشتریان بالقوه و برندسازی می شود و با پرداخت هزینه قادر خواهید بود در صفحه نتایج گوگل ظاهر شوید.

بسیاری از صاحبان کسب و کار که در سیستم های دیگر تبلیغاتی شروع به تبلیغ کرده اند هزینه بسیار بیشتری را نسبت به تبلیغات در گوگل صرف تبلیغات در شروع و در پایان کرده اند. حال این سوال مطرح می شود که چگونه سیستم گوگل ادز بسیار ارزان تر از سایر روش های تبلیغاتی می باشد؟
در جهت پاسخ به این سوال ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سیستم گوگل و چگونگی ارزان تر شدن آن بپردازیم.

تنظیمات صحیح

گوگل ادز یک سیستم پرداخت به ازای کلیک ( PPC یا Pay-per-click) می باشد. یعنی شما قادر خواهید بود از طریق سرمایه گذاری و مزایده برای یک سری عبارات جایگاه تبلیغ را مشخص کنید و تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربر بر روی تبلیغتان کلیک کرده باشد. به همین منظور هر چه تنظیماتی که در سیستم تبلیغاتی گوگل انجام می‌دهید صحیح تر و بهتر باشد می توانید هزینه کمتری بابت هر کلیک پرداخت کنید.

میزان ورودی
در سیستم تبلیغاتی گوگل ادز، به هر میزانی که هزینه صرف تبلیغات خود کنید؛ به همان میزان هم قادر به جذب مخاطبان جدید و مشتریان بالقوه خواهید بود بنابراین می توان گفت که میزان ورودی ها کاملا قابل کنترل می باشد. اما در سایر سیستم های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیون و … میزان مخاطبان قابل اندازی گیری نخواهند بود و وابسته به پارامترهایی به غیر از میزان هزینه صرف شده می باشد به همین دلیل این دسته از تبلیغات نمی تواند هزینه پایینی داشته باشند.

صفحه فرود

لندینگ پیج و یا صفحه ورود خود را بهینه سازی کنید زیرا گوگل به صفحات بهینه امتیاز بیشتری اختصاص می دهد. بهینه سازی صفحه فرود شامل کاهش سرعت بارگذاری صفحات استفاده شده در تبلیغات و وجود محتوای مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده می باشد.

انتخاب تعرفه
سعی کنید از تعرفه هایی با قیمت بیشتر استفاده کنید تا کارمزد کمتری به شرکت انجام دهنده تبلیغات گوگل ادزتان پرداخت کنید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *