۶ نکته در مورد سئو

کاربرد سئو وب سایت

امروزه اینترنت به بهترین راه برای کسب در آمد بیشتر و برندسازی تبدیل شده است زیرا اکثر افراد اگر خدمات یا محصولی را بخواهند ابتدا داخل اینترنت جستجو می کنند، به همین منظور داشتن رتبه بالا در جستجوگر گوگل بسیار حائز اهمیت می باشد.

همان طور که می دانید انجام سئو وب سایت منجر به افزایش رتبه وب سایت شما در موتور جستجوگر گوگل می باشد بنابراین از طریق بهینه سازی وب سایت خود می توانید کسب و کارتان را رونق دهید.

ما در این مقاله قصد داریم چند نکته درمورد سئو وب سایت را به شما آموزش دهیم تا با توجه به تغییر روز به روز اگوریتم گوگل، سئو سایت خود را بررسی کنید.

۱. چک کردن سرعت وب سایت

سرعت وب سایت یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار برروی سئو وب سایت شما می باشد. کاربران اینترنت زمان خود را صرف وب سایت هایی که بازشدن آن ها زمانبر است، نمی کنند. بنابراین اگر سرعت بالا آمدن وب سایت شما بالا باشد مطمئن باشید با رعایت اصول اولیه و کمی لینک سازی و فعالیت در شبکه های اجتماعی نتایج خوبی را به دست خواهید آورد.

۲. چک کردن لینک های خراب

هرچند وقت یکبار لینک های وب سایت خود را چک کنید. زمانی که کاربر بر روی یکی از لینک های وب سایت شما کلیک کند و خطا بدهد برای شما مانند یک امتیاز منفی در بهینه سازی وب سایت تان می باشد.

نکات مهم درباره سئو وب سایت

۳. محتوا گذاری تکراری

از نظر گوگل محتوای تکراری بی ارزش شمارده می شود و در عوض محتوای منحصر به فرد و غیر تکراری برای این شرکت بسیار حائز اهمیت می باشد و نقش مهمی در سئو وب سایت ایفا می کند.

محتوای تکراری محتوایی است که بیش از یکبار در وب سایت های دیگر منتشر شود و یا در سایر صفحات همان وب سایت تکرار شود. هر محتوای بارگذاری شده تنها باید در یک صفحه از وب سایت با یک آدرس منحصر به فرد در اختیار کاربران قرار بگیرد.

۴. گواهینامه امنیتی

همان طور که اطلاع دارید، https تاثیرات مثبت زیادی بر روی سئو وب سایت شما دارد به همین منظور گواهینامه ssl سایت خودتان را چک کنید که در صورت نیاز آن را تمدید کنید.

۵. موبایل فرندلی

موبایل فرندلی بودن یک وب سایت جزو تاثیرگذارترین موارد در الگوریتم های جدید گوگل برای بهینه سازی یک وب سایت در موتور جستجوگر است بنابراین بهتر است موبایل فرندلی بودن وب سایت خود را چک کنید تا در صورت لزوم تغییراتی بر روی وب سایت خود دهید.

۶. نقشه وب سایت

به منظور آنالیز و بررسی راحت تر وب سایت شما از طریق ربات های گوگل نقشه وب سایت خود را چک کنید.

دسترسی به محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *